89vf778efuz-katerina-przybylova.jpg

Kateřina Przybylová

Na Naučmese od 9. 10. 2018, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Často se mě kamarádi a klienti ptají: „Jak jsi se dostala k navrhování interiérů?“ Tady je můj příběh...

V dětství jsem se ráda koukala přes rameno mému dědečkovi, který kreslil stavební plány domů. Jeho práce mě nadchla. Přidala jsem se k němu a začala kreslit své první půdorysy. Uvnitř jsem tušila, že je to to, co bych ráda jednou dělala.

Život, jak to tak bývá, mě nasměroval jiným směrem, vystudovala jsem Ekonomickou fakultu a několik let strávila prací pro mezinárodní společnosti. Práce s excelem, jako mým celodenním společníkem, mě nenaplňovaly.

Proto jsem začala hledat - co chci dělat, co mě bude naplňovat?

Vrátila jsem se až do dětství. A ano, najednou jsem si uvědomila, že interiéry mě provázejí celý život. Vystudovala jsem školu interiérového designu, naučila se kreslit ve 3D programu a začala – nejdřív pro kamarády a rodinu. Časem se to tak trochu rozkřiklo :) A nyní se touto prací živím na plný úvazek.

Dělám také  odborné workshopy  - tady inspiruji a učím, jak si lidé můžou interiér navrhnout sami.

Dnes mohu nabídnout 10 let zkušeností a přes 200 spokojených klientů, kteří se cítí v mých interiérech útulně a opravdu doma.

A které styly mám ráda? Můj šálek kávy je skandinávský, hygge a venkovský styl interiérů.

Kateřina

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?