60uvdyk9enz-header-img.jpg

Jiří Vondráček

Na Naučmese od 15. 6. 2017.

Jsem osobní trenér, co neřadí u svých klientů na první místo svaly a ego, ale zdraví a dobrý pocit ze cvičení. Chci, aby mí klienti měli znalosti a prostředky k tomu žít pohybově kvalitní život bez omezení a bolestí až do pokročilého věku. Toho se snažím dosáhnout jak osobními tréninky, tak nyní i pomocí krátkých workshopů. 

V roce 2012/13 jsem si udělal rekvalifikaci na osobního trenéra fitness hlavně protože jsem chtěl vědět, proč mám stále bolesti zad, kolen a opakující se zranění. Dělal jsem sport jménem tricking a má pohybová průprava se skládala z doporučení na internetu. Kurz mi otevřel oči, hlavně díky Danu Müllerovi a Zbyňku Petrovi, kteří do mě vtloukli principy držení a práce s tělem. Dále jsem se účastnil seminářů včetně celoročního výcviku Pilates Clinic Method a vše vyvrcholilo komplexním ročním kurzem pohybující se na pomezí fyzioterapie Spiraldynamik Lenky Kazmarové.

Od roku 2015 provozuji vlastní praxi v Praze, kde se snažím lidem pomoci od chronických bolestí, vyrovnávat dysbalance a kompenzovat západní způsob života,(sed) případně jejich sportovní aktivity. Pracuji s lidmi, kteří nikdy necvičili i s lidmi, kteří bývali vrcholovými sportovci. Každý je unikátní a potřebuje trochu jiný přístup, nicméně principy zdravého pohybu zůstávají stejné.

Workshopy se snažím poskládat s velkým důrazem na praxi a precizní provedení cviků, protože na detailech záleží především. Jsou určeny jak pohybovým laikům, tak i lidem, kteří mají zkušenosti se cvičením sebe samých a  jiných. Mým cílem je, aby si každý odnesl informace o tom, jak dlouhodobě zlepšit kvalitu pohybu v dané oblasti a procítil si správné provedení cviků.

Jiří

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.