7240920-16507628-10209074643606660-1213596926-n.png

Jiří Bréda

Na Naučmese od 29. 5. 2012, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

15 let se věnuji vedení lidí. A za tu dobu jsem se stal lídrem, za kterým lidé rádi jdou, aniž bych je musel řídit a manipulovat. Prošel jsem si mnoha neúspěchy, ze kterých jsem se poučil. Ochutnal jsem velké úspěchy a nezastírám, že mě tento život dobře živí. Naučil jsem se pohybovat jako manažer ve velkých korporacích, středně velkých firmách i ve startupech. Měl jsem pod svým vedením desítky lidí a v tuto chvíli se nechávám inspirovat pouze těmi nejlepšími osobnostmi ve svém oboru.

Vedl jsem stovky školení, workshopů a mám za sebou tisíce proškolených lidí v oblastech jako jsou inspirativní leadership, koučování, manažerské nástroje, budování osobní značky... Designoval jsem dlouhodobé vzdělávací programy i půldenní workshopy. Umím zgamifikovat školení jako nic ;o)

Dokážu číst náladu v pracovních týmech a říká se o mně, že umím číst lidem v hlavách, protože to aktivně trénuji už 35 let. Nesmírně rád koučuji.

Do společnosti vracím svůj úspěch třeba tím, že pomáhám hluchoslepým, podporuji protidrogový vlak, školím studenty... a to proto, že jsem přesvědčen, že to prostě je správné a měl by to dělat každý.

Dostaneš ode mě takové informace, které ti budou sloužit, a které pro tebe budou pracovat. Díky specifické metodice, se kterou pracuji, budeš mít radost z objevení svého potenciálu, zažiješ úspěch a postoupíš k osobní seberealizaci. Z mých workshopů si odneseš vyšší sebevědomí, hlubší prožitek, než je běžné, a použitelné nástroje do života.

Jednoduše, naučil jsem se používat sociální systém kolem nás tak, aby mi sloužil, a přitom to dělám tak, že se chovám slušně, eticky, férově a zodpovědně. To samé mohu naučit i vás. Vím, jak na to, protože je to můj obrovský koníček. Jsem úspěšný v nalezení toho jak být úspěšným. Otevřeně a s velkou chutí vám mohu ukázat svoji cestu.

Jiří

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?