1572810-maminka-final-0050.jpg

Janka Chudlíková

Na Naučmese od 25. 10. 2013, vedl/a kurzy pro 122 účastníků. Navštívil/a 8 kurzů.

Trvalo kus života, než jsem pochopila, že nemám měnit druhé, ale sebe! O seberozvoj se zajímám přes dvacet let. A tak je přirozené, že se rozvojem i živím. Jsem na volné noze od roku 2003 - školím, přednáším, mentoruji a koučuji pro korporace i pro veřejnost. Od roku 2007 přednáším na VŠE, příležitostně na ČVUT.

Mám za sebou korporátní kariéru v marketingu a v personalistice v Procter & Gamble, Českém Telecomu a Zentivě/Léčivech, kde jsem se vypracovala do pozice personální ředitelky a čelnky Výkonného výboru. V roce 2003 jsem se po půlročním váhání a bojování se strachem rozhodla odejít v touze žít kvalitnější život a mít víc prostoru pro sebe a pro mou dceru. Povedlo se. Zásadní změnu jsem ale prodělala o několik let dříve, když jsem se doslova probrala k životu po osobní události, která mě na rok dostala do kolen. 

Práci na sobě pokládám za přirozený životní postoj. Ten, kdo pořeší nejprve sám sebe, má co "poslat dál". Těší mě, když mohu vlastními zkušenostmi podpořit druhé na jejich cestě k lepšímu životu. Moje motivace fungovat i na "Naučme se" je, že chci zpřístupnit určitá témata i lidem mimo korporace. Také chci potkat nové lidi a naučit se něco i od nich, tedy i od Tebe... Děkuji.

Více o mně:

http://www.jankachudlikova.com/ 

https://www.linkedin.com/profile/view?id=4499779&trk=nav_responsive_tab_profile,

https://www.youtube.com/channel/UCtBBuM46gu4ZslO5aPD_jLQ 

https://www.facebook.com/Janka-Chudl%C3%ADkov%C3%A1-427946357306559/ 

 

„Není menšího ani většího mistrovství než ovládnutí sebe samého:" Leonardo da Vinci

Janka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.