20130312-151907-ja-tv.jpg

Jana Pokorná

Na Naučmese od 12. 3. 2013, vedl/a kurzy pro 3 účastníky. Navštívil/a 7 kurzů.

Fascinuje mě svět médií. Samotnou mě baví mluvit jejich řečí, ale ráda je i jen tak zkonzumuju. Často taky využiju, k čemu slouží, a neméně pravidelně je podrobím i kritickému pohledu. Ráda bych vás do tohoto světa vzala a nebojte se, není to žádná tajemná země-nezemě. Média jsou lidi, jako vy nebo já.

V mediální branži se pohybuji od roku 2007, působím jako televizní redaktorka, ale znám média i z druhé strany. Zajišťuji totiž PR v podnikatelském i neziskovém sektoru, specializuji se na mediální zastupování, budování vztahů s médii či tiskový servis. Mám zkušenosti i s copywritingem. A úplně největší radost mám, když můžu spojit všechny tyto způsoby komunikace se sportem.

Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na FSS MU v Brně, hrála jsem závodně volejbal, cestovala jsem (nejen po Evropě, ale zavítala jsem i do Kanady, USA Thajska či Kambodže) a rozhodla se pracovat na volné noze.

Kromě psaní a natáčení se momentálně zabývám pořádáním kurzů mediální komunikace a díky Naučmese.cz o tom teď víte už i vy. Těším se na vás!

Jana

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.