3cnne8r6csh23od-dsc-1232.jpeg

Iveta Skrivanova

Na Naučmese od 8. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 64 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Všichni někdy uvízneme na ,,MĚLČINĚ,, a hledáme cestu zpět do hlubin svého nitra, hledáme prostor, kde je to naše DOMA – prostor, kde máme pocit klidu a bezpečí. Prostor, kde přestává plynout čas. Prostor, kde se cítíme být dokonalí a šťastní.

Víte, že každý z nás má tento prostor v sobě?

Co by se změnilo ve vašem životě, kdyby vám někdo doopravdy naslouchal? 

I mě toto zajímalo. Říkala jsem si co je na tomto tak zásadního, tak transformativního na NASLOUCHANÍ,  že to může vyvolat změnu ve vašem životě, uvnitř vás a kolem vás. 

Zaujalo mě to a rozhodla jsem se to prozkoumat a vyzkoušet si tento druh koučinku na vlastní kůži, protože předtím, než se rozhodnu něčemu věnovat, CHCI TO ZAŽÍT.  Není nad vlastní zkušenost a prožitek, jedině tak můžeme zhodnotit zda má smysl se v tom dál rozvíjet nebo doporučit.

DOSTALO mě to a stala jsem se studentem AKADEMIE LIDSKÉHO POTENCIÁLU, která transformativní koučink skrze NASLOUCHÁNÍ vyučuje .

Akademie má i skvělý projekt s názvem: ČESKO NASLOUCHÁ - kdy naslouchání chceme dostat do všech měst, vesnic, škol, firem a úřadů  - pro lepší ČESKO a propojení lidí :)   

Říkáte si jak jednoduché, co na tom může být, nasloucháme jeden druhému celý život a nic tak převratného se v našich životech neděje. Pravdou je, že si často poslouchání pleteme s nasloucháním a v tom je ten rozdíl a zakopaný pes. 

Díky NASLOUCHÁNÍ jsem já sama dosáhla většího porozumění nejen k sobě, ale i k životu a k druhým lidem, kteří se v mém životě vyskytují. 

Tím nejcennějším, co můžeme pro druhé udělat, je pomoci objevit a využít jejich vrozený potenciál pro šťastný a naplněný život. Schopnost provést klienty, kolegy nebo členy týmu cestou k dosahování snů a velkých cílů, osobní proměny a tvořivého života naplněného láskou, inspirací a nadějí, bude vždy patřit k tomu nejhodnotnějšímu, co se můžete naučit.

Právě díky NASLOUCHÁNÍ - skutečnému NASLOUCHÁNÍ - se dostaneme mnohem dál - mnohem hlouběji do svého nitra - k hlubšímu porozumění - vnímání - sebe i jeden druhého na hlubší úrovni porozumění mysli, kdy dochází k MAGICKÉMU OKAMŽIKU - propojení a rozšíření vnímání, kdy k nám přichází řešení, otázky a odpovědi na otázky za hranicemi našeho chápání. 

Léta se zajímám o osobní rozvoj a lidský potenciál.

Věnuji se více jak 7 let i metodě Reconnective Healing a The Reconnection, která lidský potenciál rozvíjí skrze naladění se na energo-informační pole. Je to také takový druh naslouchání - naslouchání beze slov skrze spojení ve frekvencích v rámci energo-informačního pole ::

NASLOUCHÁNÍ jakožto druh netradičního koučinku, který překvapí svojí jednoduchostí a hloubkou mi to co dělám pro lidi jen celé dolaďuje, je to další skvělá puzzle do mojí skládanky a nabídky služeb a možností.

Moc mě to fascinuje a baví, jak jednoduchým způsobem lze pomoci lidem změnit jejich  ŽIVOT k lepšímu bez nátlaku a to buď pouhým NASLOUCHÁNÍM a POROZUMĚNÍM :) nebo díky naladěním se na REKONEKTIVNÍ FREKVENCE :) 

Pokud TI to nedá spát, tak jako mně, pak mi zavolej a přijď si ZAŽÍT na vlastní kůži: spojení s rekonektivními frekvencemi nebo naslouchání :)  

Těším se na TEBE.  

Iveta Skřivanová 

transformační kouč , poradce v oblasti zdraví a praktik metody The Reconnection a Reconnective Healing

Iveta

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.