4588660-pcs_1470402166.png

Iveta Skrivanova

Na Naučmese od 8. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 56 účastníků.Navštívil/a 4 kurzy.

Jmenuji se Iveta, od roku 2015 po absolování Rekonektivního léčení a The Reconnection nastal v mém životě neskutečný životní zlom a neuvěřitelný životní posun , který mě dovedl k praktikování Rekonektivního léčení a The Reconnection na profesionální úrovni a k pořádání prezentací, tak i to že jsem se následně stala i instruktorem kurzu Objevte a naplňte své sny, kterým jsem si sama prošla jako klient Autorem kurzu je Vladimír Ekart.

Tento a další workshopy osobního rozvoje pořádáme nejenom v Čechách, ale i na Bali nebo na Srílance. 

Vždy mě bavilo naslouchat lidem a posouvat je.  Souhra okolností v mém životě mi umožnila,  věnovat se lidem na profesionální úrovni , aniž bych to v životě kdy očekávala, a řeknu Vám je to skvělý pocit , když děláte co Vás baví a  vidíte výsledky své práce.

Věřím , že každý z nás je jedinečný, v něčem vyjímečný a každý z nás má možnost pokud se rozhodne svůj potenciál rozvinout a využít svojí silu a moc ke  splnění svých snů.

Je to vždy oboustranná radost. A o tom je život objevovat a plnit si své sny, rozvíjet se a radovat se ze života.

Život je o poznání, vývoji a radosti.

Rekonektivní léčení nám v tom pomáhá, pomáhá nám nastartovat proces, který vede k naší přirozenost, integritě, celistvosti, rovnováze. Workshop Objevte a naplňte své sny - mi pomohl svojí vyjímečností, je zde propojeno koučování, psychologie,  kvantová fyzika, rekonektivní frekvence, meditace.

Toto vše mi umožnilo mnohem rychleji uvědomit to, kde teď stojím a kam chci jít , jaké jsou moje možnosti. Zvýšilo to i mojí kreativitu, odvahu , radost z tvoření. Bylo to tak silné , že když přišla nabídka od Vladimíra Ekarta, projít kurzem instruktorů a vést semináře, měla jsem okamžitě jasno, že chci šířit tento skvělý workshop a stát se členem týmu instruktorů.  

Není nic lepšího než měnit sny ve skutečnost. 

A nic není co by Vám v tom mohlo zabránit, to co nám brání plnit si sny jsme pouze jen my sami. 

náš tým :

 Další zajímavou akci propojenou s Rekonektivními frekvencemi na kterou bych Vás chtěla pozvat je :

Jóga, meditace a rekonektivní frekcence.

 

 https://youtu.be/cQl0_J6Y2bs

 

Iveta

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?