20140822-141356-dominika-spackova-06.jpg

Dominika Špačková

Na Naučmese od 22. 8. 2014, vedl/a kurzy pro 67 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem pracující maminka a podnikám přes deset let. Viděla jsem mnoho schopných a šikovných žen, které chtěly na mateřské nebo rodičovské dovolené pracovat, ale nemohly najít vhodné uplatnění. Stávající zaměstnavatel je nechtěl, nabídky na internetu měly blízko k podvodům nebo neplacené práci. Mně to bylo líto. Tolik ztraceného potenciálu a tolik rodin, které se bez výdělku ženy jen těžko ohánějí.

Proto se dnes věnuji podpoře podnikání na mateřské a rodičovské dovolené. Chci ženám ukázat, že na mateřské nebo rodičovské mohou pracovat samy na sebe a nemusí se věnovat hledání "vhodného" zaměstnavatale nebo alespoň nějakého přivýdělku za pár korun.

Podpoře podnikání se věnuji nějaký čas. Začala jsem v neziskovce GLE, před lety jsem založila první pražský klub pro lidi na volné noze – www.volnonozci.cz. Na něj navazuje rozbíhající se klub pro maminkatelky www.maminkatelky.cz.  Rozvíjím spolupráci s dalšími neziskovkami podporujícími podnikání a radím školkám, coworkům s hlídáním a dalším předškolním zařízením, jak získat klienty a udržet se na trhu.

Dominika

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.