3wbh48xjzie-dz-foto.jpg

David Žvak

Na Naučmese od 26. 7. 2016. Navštívil/a 1 kurz.

David se celou profesní kariéru věnuje financím, finančnímu řízení, business plánům a financování. Zkušenosti nasbíral jednak při práci v poradenských firmách, kde radil klientům jak vyzrát na finanční řízení, s přípravou business plánů nebo jim pomáhal postavit se znovu na nohy v dobách krize. V současné době má v bance na starosti klienty s vysokým úvěrovým rizikem.

Od roku 2016 se na volné noze věnuje mentoringu začínajících podnikatelů (např. v ImpactHub Praha), startupům pak pomáhá s financováním/business plány.  

“Během mých doplňkových aktivit jsem si uvědomil, že finanční (sebe)řízení by měl řešit každý podnikatel/firma bez ohledu na to jestli jde o podnikatele na volné noze, startup, rodinnou firmu nebo korporaci. Byť každý se potýká s různými charaktery problémů (závažnost, velikost, finanční dopady, aj.), tak principy jejich řešení jsou do značné míry podobné. Z mých zkušeností vím, že u celé řady případů, které skončili naprostým fiaskem, mělo svůj podíl (a to nemalý) i nedostatečné finanční řízení"

 

Ve volnem case nejradeji travi cas se svoji rodinou a prateli, idealne ve spojeni  s italskou kuchyni (kava, vino, jidlo). Pokud mu zbude vice casu, rad cestuje a sportuje.

David

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.