5l932wu63i844qb-capture.pngjpg

Dominika Kaderabkova

Na Naučmese od 6. 1. 2013, vedl/a kurzy pro 3 účastníky.Navštívil/a 1 kurz.

Moje jméno je Dominika, jsem koučka a rozvoj lidí mě prostě a jednoduše baví! :-)

Více jak 10 let působím jako specialista rozvoje a vzdělávání v korporacích, ale také předávám své znalosti na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Ráda vymýšlím kreativní způsoby, jak se učit nové věci ale hlavně to, jak je začít žít a používat v běžném životě. 

„Ve hře se dá hodně naučit, co poté bude použito, když to okolnosti budou vyžadovat.“ říká Jan Ámos Komenský. Pro sebe si tento citát půjčím, protože jsem zastáncem učení se zážitkem. Jedině tak si dokážeme věci osvojit a zjistit, co na nás funguje a naopak, co je nám cizí. Ve své praxi se tak snažím zprostředkovat své znalosti a dovednosti tak, abyste odcházeli nikoli nadupaní teoretickými poznatky, ale dovednostmi, které klidně hned po skončení kurzu můžete využít.

V rámci koučování se pak nebojím jít na hranu a klást vám spousty zvídavých otázek, abyste si sami našli svou cestu za štěstím či svým vlastním snem. :-)

Dominika

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?