20150707-161012-profilova-fotka-klobouk.jpg

Daria Harrison

Na Naučmese od 7. 7. 2015, vedl/a kurzy pro 26 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Mám ráda krásno a nové věci….

Líbí se mi ale i staré věci….

Ano, dost často létam v oblacích a to nejen fyzicky do dalekých krajin, ale i v myšlenkách, co a jak ještě vylepšit, kam se příště posunout, jak pomoci lidem s jejich překážkama a je tu ona představivost, kterou nejde zastavit ale také i reálna inspirace z předchozích zkušeností, nutkání, řešení, které mi přicházejí do cesty a nedají se odmítnout.

Ano, uhádli jste, jsem kentaur- napůl člověk a napůl kůň…nic u mně nemá definitivní podobu a vše je ve vývoji a přetváří se v nové, lepší, vyzrálejší.

Není to tak dávno, co jsem pracovala ve vyšším Managementu nadnárodních firem doma i v zahraničí. Tuto 15 letou zajímavou cestu životem si cením. Potkala jsem mnoho zajímavých lidí, kteří mě inspirovali a také hodně naučili, měla jsem příležitost se podílet na zajímavých projektech, cestovat a vést rozmanité týmy. Ne vždy to bylo ideální a jednoduché, o to více mi takové zkušenosti daly a připravily do života.

Více než můj obor, strategický rozvoj organizací, zlepšování a úspory jsem si oblíbila možnost vidět růst a pomáhat lidem s talentem. Ráda předávám zkušenosti a posouvám hranice zažitých možností.

Dynamika, inspirace, poznávání, změny, zlepšování a novinky je svět, který mám ráda a který si přináším i do své nové etapy v podnikání.

Svou vášeň pro cestování a víno (to jsou ta oblaka, kůň, chcete-li trochu abstrakce) a zkušenosti ze zahraničních firem a Managementu chci předávat dál lidem.

Naučila jsem se, že jeden inspirovaný člověk má větší hodnotu, než ušetřený million, který v korporátní firmě nikdy v ruce držet nebudu, naopak objetí vděčného člověka mě provází dál.

O své zkušenosti se ráda podělím a těším se i na Ty Vaše, vždyť i Naučme se” je dialog dvou stran, výměna toho vyjímečného, co si máme předat a kam se vzájemně můžeme posunout.

Budu se těšit na osobní setkání s vyjímečnými a odvážnými a snad i Vás budou mé zkušenosti v kurzech inspirovat. 

Daria

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.