9769880-barbora-frydrychova.jpg

Barbora Kalvach Frydrych

Na Naučmese od 3. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 21 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Každý máme v životě nějaké vášně. Tou mojí jsou cizí jazyky, zvláště španělština. Fascinuje mě hispánský svět, miluju jeho barvy, kulturu, historii i jednotlivé rozdíly španělského jazyka.

Jsem lektorka cizích jazyků, Montessori průvodce, kdysi aktivní sportovec a cestovatel, učeň ve své vlastní kuchyni, povoláním marketér, a také máma.

Máma, co miluje jazyky, proto jsem se rozhodla na své děti mluvit španělsky. Co zpočátku vypadalo jako kratochvíle a jakýsi jazykový experiment, se proměnilo v neskutečné jazykové dobrodružství. 

​Díky několikaletému provádění pokusů na svých dětech, ale především na sobě sama, jsem nashromáždila různé tipy a triky, jak se dá podporovat cizojazyčný vývoj u dětí, který se opírá o metodu Montessori, a stala se velkým fandou a propagátorem cizojazyčné výchovy bez rodilého mluvčího a také fandím výuce cizích jazyků doma. 


Co bych ještě řekla

Vystudovala jsem marketing a pedagogiku na Univerzitě Karlově, cestovala hodně po světě, absolvovala nejrůznější jazykové a pedagogické školy a kurzy, po cestě posbírala různé diplomy a certifikáty, z nichž nejvíce jsem pyšná na ten z Karlovy Univerzity, když jsem dokončila vysokou školu, na DELE C2 ze španělštiny, a AMI Montessori výcvik pro děti 3 - 6 let. 

Barbora Kalvach

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?