9769880-barbora-frydrychova.jpg

Barbora Kalvach

Na Naučmese od 3. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 30 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Každý máme v životě nějaké vášně. Tou mojí jsou cizí jazyky, zvláště španělština. Fascinuje mě hispánský svět, miluju jeho barvy, kulturu, historii i jednotlivé rozdíly španělského jazyka.

Jsem lektorka cizích jazyků, Montessori průvodce, kdysi aktivní sportovec a cestovatel, učeň ve své vlastní kuchyni, povoláním marketér, a také máma.

Máma, co miluje jazyky, proto jsem se rozhodla na své děti mluvit španělsky. Co zpočátku vypadalo jako kratochvíle a jakýsi jazykový experiment, se proměnilo v neskutečné jazykové dobrodružství. 

​Díky několikaletému provádění pokusů na svých dětech, ale především na sobě sama, jsem nashromáždila různé tipy a triky, jak se dá podporovat cizojazyčný vývoj u dětí, který se opírá o metodu Montessori, a stala se velkým fandou a propagátorem cizojazyčné výchovy bez rodilého mluvčího a také fandím výuce cizích jazyků děti doma. Více o tom se dozvíte na www.detiacizijazyky.cz

Španělštinu učím přes 17 let studenty nejrůznějšího věku a musím říct, že lektořina mě baví čím dál tím víc. Na každou hodinu se svými studenty se těším. Těším se na jejich první španělské krůčky, to postupné zamilování do jazyka, chyby, co udělají, protože ty je posouvají zase dál. A nebo na tu radost, co spolu sdílíme, když se ve španělštině posouvají dál, plní si své hispánské sny. Více o španělštině se mnou se dozvíte na www.hodinyspanelstiny.cz


Co bych ještě řekla

Vystudovala jsem marketing a pedagogiku na Univerzitě Karlově, cestovala hodně po světě, absolvovala nejrůznější jazykové a pedagogické školy a kurzy, po cestě posbírala různé diplomy a certifikáty, z nichž nejvíce jsem pyšná na ten z Karlovy Univerzity, na DELE C2 ze španělštiny, a AMI Montessori výcvik pro děti 3 - 6 let. 

www.detiacizijazyky.cz

www.hodinyspanelstiny.cz

 

Barbora

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.