6iaj601exdr-anna-novotna-hub-foto.jpg

Anna Novotná

Na Naučmese od 21. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 51 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Vždy mě bavilo umět se domluvit s ostatními, svými otázkami je inspirovat a pomáhat jim tak dosahovat toho, co chtějí. Vystudovala jsem Andragogiku a personální řízení na Karlově univerzitě. Jako personalistka jsem pracovala v obrovské, menší i vznikající firmě / start-upu. Díky těmto zkušenostem se dokážu dobře vcítit do rozdílů v očekávání a běžné reality lidí v různých pracovních i životních situacích.

Posledních několik let jsem hlavně máma. Díky dětem se o sobě každý den dozvídám nové věci. Ne vždy se mi ty objevy líbí, ale učím se tak moc, jako snad nikdy předtím ne. :) Potvrzuje se mi, že základem spokojenosti a společného fungování v rodině i firmě je komunikace. Proto stále v knihách i v životě hledám nejlepší cestu komunikace s dětmi i dospělými. Na této cestě jsem také poněkolikáté narazila na koučování v roli klienta, velice mě to zaujalo a vždy to pro mě bylo velice přínosné. Přišlo mi to jako povolání pro mě, ne však dosažitelné.

Na jaře 2017 jsem pochopila, že personalistika nebude pro mě fungovat. Vykročila jsem ke koučování. Úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz Kouč u společnosti Neuroleadership Vladimíra Tuky. Výcvik překonal moje očekávání a já jsem našla další náměty a principy, díky nimž je možné dosahovat zlepšení každodenních situací i splnění velkých lidských přání. Hlavně jsem však našla profesně sebe. To, jak vidím, že koučování funguje, mi přináší obrovskou radost a energii. Měním svou kariérní cestu a plně se věnuji individuálnímu koučinku a vedení workshopů. Připravuji se na mezinárodní koučovací zkoušku (ACC) na jaře 2020.

Těším se na setkání. :)

Anička 

Anna

Navštívené kurzy (2):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.