2tlikm7f3cyf997-foto-small-1.jpg

Anna Dočkalová

Na Naučmese od 4. 11. 2018. Navštívil/a 5 kurzů.

Zajímám se o rodinné soužití a o to, jak tráví rodiny společně volný čas. Čím rodiny volný čas naplňují a jak si věnují skutečnou pozornost? Co dělat pro to, abychom se necítili v rodině sami a jak si vybudovat síť vztahů a smečku pro své děti. To jsou témata, která zkoumám již několik let.

Na své dětství moc ráda vzpomínám. Vyrůstala jsem ve velké komunitě. Měla mezi sousedy své známé, tetičky a strýčky, na které jsem se mohla obrátit. Bojím se uzavřenosti rodin a proto přicházím s tímto kurzem ve snaze předat rodinám své zkušenosti, návody k tomu, co spolu v rodině můžeme dělat a jak můžeme navazovat vztahy s dalšími rodinami. Jak najít v životě nové přátele, dětem bandu, se kterou si mohou hrát. A společně tak přicházet na to, že spolu je nám líp. 

Mám bohaté zkušenosti s organizováním akcí. V současné době organizuji zejména akce benefiční.

Ráda myslím na druhé. Když mám volný čas, ráda vytvářím vzpomínková videa, píšu svým blízkým dopisy, vytvářím vzpomínkové knihy. Mám ráda sport. Běhám, cvičím jógu. Pohyb mě uklidňuje a dodává mi energii. 

O tom, že toto téma zpracuji jako kurz jsem se definitivně rozhodla na letošní pouti do Santiago de Compostela, kam jsem šla sama a přes to jsem sama nebyla. Rodinu jsem si vytvořila se svými spolupoutníky. 

Doufám, že i vy na tomto kurzu najdete to, co já na cestě do Santiaga. Udělám pro to maximum:-)

Anna

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (5):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?