6v4q1gyhde1onya-profilovka.jpeg

Andrea Hrušková

Na Naučmese od 1. 4. 2022. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem nadšená propagátorka a lektorka kurzů zdravého vaření. Zaměřuji se především na bezmasé pokrmy z kvalitních rostlinných surovin. Můžete mě občas vidět v pořadech Dobré ráno a Sama doma v České televizi.

V kuchyni mám ráda jednoduchost s důrazem na skvělou chuť i vzhled výsledného pokrmu. Nestačí, aby jídlo bylo jen zdravé, ale musí hlavně dobře chutnat :). V poslední době ráda připravuji pokrmy z divokých bylin a každý den objevuji, jak může být strava z rostlinných zdrojů velice pestrá, zábavná a chutná.

Kromě zdravého vaření, dlouhých procházek, knih a cestování karavanem miluji přírodu a les. (Ne)náhodou mi do cesty přišel finský sebe rozvojový koncept Lesní mysl a já jsem zjistila, že je možné ještě více zintenzivnit blahodárné účinky lesa na naše fyzické a psychické zdraví.

Začala jsem tento koncept zkoumat do hloubky a praktikovat na sobě i dalších zájemcích. Stala se ze mě, kromě propagátorky rostlinné stravy také certifikovaná průvodkyně Lesní mysli, která každý den žasne, jak jsou tato jednoduchá cvičení účinná a jak přináší do našeho života více harmonie a klidu. Blízký kontakt s přírodou je totiž pro naše celkové zdraví stejně důležitý, jako zdravá strava a cvičení.

Budu se moc těšit, že spolu objevíme kreativní skvět vaření z rostlinných surovin a navážeme spojení s léčivou silou přírody. Andrea

Spoustu inspirace najdete na mých FB stránkách:

Vím, co vařit : https://www.facebook.com/vimcovarit

a

Lesem ke zdraví: https://www.facebook.com/lesemkezdravi

 

 

 

Andrea

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.