7347660-cvfoto.jpg

Zuzana Kovaříková

Na Naučmese od 5. 1. 2017, vedl/a kurzy pro 25 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Proč jsem právě já lektorem na naucmese.cz?

Po sedmi letech studia zubního technika jsem se rozhodla pro práci v divadle. Splnění snu, vysněná práce.. tak na co čekat?

Během práce v divadle jako stagemanager jsem objevila novou vášeň. Cestování. Tak jsem si během práce v divadle procestovala západní Evropu sama stopem, žila jsem v jurtě na jihu Francie, učila angličtinu ve Španělsku a objevovala kouzlo nízkonákladového cestování. Po Evropě přišla Indie a Maroko, také low cost.

Když jsem zrovna nebyla na cestách, naučila jsem se vyrábět deníky a zápisníky. Ty jsem potom mohla dávát cestovatelům, které jsem potkávala v cizině a vytvořila si tak přijemnou síť lidí z celého světa, kteří nosí mnou vyrobený deník. 

Vzhledem k pozdější oblíbenosti mých produktů jsem začala deníky vyrábět na zakázku a prodávat je. Momentálně se zabývám výrobou různých druhů deníků, zápisníků, památků či fotoalb tři roky.

Spojila jsem tedy dvě mé záliby a deníky jsem začala vyrábět přímo na cestách. Poslední workshop proběhl v Indonesii, kde jsem studovala a cestovala.

Nyní jsem v Česku a chci vám předat mé zkušenosti, rady tipy a triky ať už jak levně cestovat, či si to mít do čeho na cestách zapsat. 

 

 

 

Zuzana

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?