4j8p2e90f7z-img-0252-cr.jpg

Zuzana Klímová Vaňková

Na Naučmese od 29. 1. 2018, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Zabývám se arteterapií, meditačními technikami a uměním učit i učit se.

Od dětství mě fascinují dobrodružné cesty, tajemné zahrady a obrazy. Miluju pohyb, cestování a míchání barev. Mám ráda lidi a jejich příběhy, vášně a cesty a fascinuje mě práce s nimi, ať už v roli průvodce, lektora nebo facilitátora… Dlouhodobě se věnuji meditacím, zajímám se o pohyb a rozvoj kreativity a propojení všech těchto aktivit. Přináší mi to prohloubení vlastní životní zkušenosti a radosti ze života.

Podpořím vás při kreativním vyjádření vašich pocitů a prožitků při semináři tak, abyste necítili úzkost jako při školní výtvarce, ale radost a svobodu z tvoření a vlastního projevu. Během seminářů používám arteterapeutické a meditační techniky. 

Mám sedmiletou zkušenost s lektorováním kurzů pro učitele, takže předávání informací je moje srdcová záležitost. Po několikaletém poklusu v krysím kolečku psaní strategických dokumentů jsem se rozhodla pro životní změnu – pro návrat k sobě a k lidem. Původně jsem vystudovala sociální práci – tedy práci s lidmi, což mi poskytlo orientaci v terapeutických přístupech a know-how pro provázení lidí – zejména v jejich obtížných obdobích. Umím vnímat druhé a naslouchat. V současnosti se už několik let věnuji meditacím, výtvarné tvorbě a intenzivně se učím – od lidí, které potkám na cestách, v kurzech a z knih.  

 

Zuzana Klímová

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.