20150424-113530-vlada.jpg

Vladimír Zuzák

Na Naučmese od 22. 11. 2013, vedl/a kurzy pro 28 účastníků.

Vím, že investiční byty se mohou stát zajímavým zdrojem příjmu. A chci vás naučit, jak na to. V Home Institutu pořádáme kurzy pro váš sebevědomý vstup na realitní trh.

V Home Institutu stojíme vždy na straně kupujících (včetně investorů). Jsem přesvědčen, že kupující by měli mít stejné zastání jako prodávající. Koupě bytu by měla být rovná hra. 

Pro investory navíc zajišťujeme poradenství, VIP zastupování při koupi nemovitosti a správu nemovitosti na pronájem. Dále nabízíme všem kupujícím expertní služby, které zajistí bezpečnou koupi nemovitosti (zejména technická inspekce, právní prověrka a kontrola smluv).

Zvažujete investici do nemovitosti? Využijte naši výnosovou kalkulačku.

Články, tipy, rady

Know-how je klíčem k sebevědomému vstupu na realitní trh. Proto píšu vlastní blog o kupování nemovitostí a realitním trhu.

Pro portál Penize.cz jsem napsal seriály Kupujeme byt, Investiční byt a Prodáváme byt.

Mé zkušenosti

Zkušenosti s realitami jsem získal při práci pro developerskou společnost Finep, kde jsem byl obchodním ředitelem a ředitelem pro finanční služby.Nedávno jsem se stal také ředitelem a jednatelem jedné z největších pražských realitních kanceláří MAXIMA reality, z níž chci vytvořit vzor férové realitky.

 

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.