47r9mzbbyiy-jr5-0434-resizeminy.jpg

Viktor Kořínek

Na Naučmese od 29. 1. 2018.

Druhá zlatá horečka

Alespoň tak říkám kryptoměnovému boomu, který v posledním roce zasáhl svět. Cena průkopnického Bitcoinu vzrostla z nuly na 20 tisíc dolarů a vytáhla na světlo stovky dalších kryptoměn, které ho často kopírují, nebo vylepšují. 

Jak jsem se stal krypto-entuziastou?

Jako nadšenec do nových technologií, jsem se s Bitcoinem setkal poprvé před dvěma lety a můj kamarád Tomáš Knopp, se kterým budujeme projekt 2crypto, mi ukázal neuvěřitelný svět nových peněz prolnutých s technologií a mě to naprosto uchvátilo. 

V čem mám zkušenosti?

Poslední dva roky sleduji bedlivě trh. Schraňuji informace a zkušenosti s tradingem kryptoměn. Analyzuji grafy, nové kryptoměny, jejich přínosy světu a jsem naprosto pohlcen potenciálem, který mají. Jsem členem PaperHubu v Paralelní polys a na téma kryptoměn jsem uspořádal již několik přednášek a desítky konzultací.

Co se dozvíte?

V kurzu bych vám chtěl s Tomášem Knoppem ukázat, jak na tento rozjetý vlak naskočit a "vyrejžovat" si nějaké to zlato kyberprostoru. 

Zpátky do reality

Když se zrovna nevěnuji kryptoměnám, vkládám svou pozornost do byznys koučinku, evropskému projektu CzechELib a anarchokapitalizmu.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.