57lkyicwn8codfe-img-7442.jpeg

Veronika Lošanová

Na Naučmese od 28. 3. 2024. Navštívil/a 1 kurz.

Aktuálně se věnuji firemnímu vzdělávání, kde se blíže zaměřuji na psychiku vedoucích pracovníků a stážistů. Zároveň píši pro časopis Introspekt, kde působím na pozici šéfredaktorky. Jsem studentkou psychologie, kde má pozornost spadá převážně k zájmu o psychologii zdraví a klinickou sféru práce. Teoretické znalosti čerpám ze svého studia, zkušeností i různých kurzů. 

Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru konzervátorství a restaurátorství. V rámci své maturitní práce, jsem pracovala s myšlenkou, jak propojit psychologii a umění. Zde se tedy začali rýsovat první koncepty tohoto workshopu. Postupem času se projekt, který se vyvinul seberozvojovým směrem. K tomuto převálcování jsem částečně dospěla díky svému kurzu v životním koučováním a z náhledu do praxe, kde jsem zjistila, co opravdu v naší společnosti potřebujeme. 

Často býváme zavalení prací a trochu někdy můžeme ztrácet v tom, kým vlastně jsme. Svými kurzy Vám chci dát možnost věnovat se chvíli sobě a projevovat naše prožívání pomocí tvorby. Sice nejdeme do rovin arteterapie, ale pohybujeme se v oblasti práce na sobě samém. Každý, kdo se do skupiny přihlásí s sebou přinese určité zkušenosti, kterými se vzájemně obohatíme. Společně projdeme procesem objevování své podstaty. Já se stavím do role někoho, koho na své cestě budete mít po boku a bude Vám pomáhat. 

Metodu, kterou Vám chci prostřednictvím svých kurzů jsem uzpůsobila do 9 volně na sebe navazujících bloků.  Doporučuji účast na všech kruzích, nicméně určitě to není povinné. Můžete si vybrat pouze i jedno téma, které Vás skutečně zajímá. Kurzy si tedy můžete vybírat podle svých potřeb. 

Veronika

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.