« Zpět na úvodní stránku

Seznam prostor

Popis Vybavení Kapacita Cena Kontakt a adresa

Pronájem Klimentská

pronajemklimentska.cz

Flexibilní místnosti vybavené jako učebny (uspořádání vybraných místností je možné po dohodě měnit). Možnosti uspořádání místností: velké stoly, menší stolky, stoly do “U”, bez stolů – kruh, divadlo, bez stolů a židlí – k zapůjčení malé karimatky (rozměr 100x60cm v počtu 10 ks). Vhodné pro skupinové i individuální akce.

Po - Čt 8.30 - 20.00
Pá 8.30 – 14.30
Ostatní časy a víkendy po dohodě.

Zobrazit celý popis

K dispozici je 7 místností pro 2 až 25 osob.

Ceny pronájmu od 130 Kč do 450 Kč/hod. a od 1360 Kč do 3800 Kč/den (ceny podle velikosti místnosti).

Internet, technika - TV, projektory, přehrávače CD/USB, plátno, flipcharty, tabule na psaní, podložky na psaní (vše k zapůjčení zdarma), nápoje a catering.

25 max
130 Kč - 450 Kč s DPH / hodina

Nikola Voborníková
+420 721 412 244
Rezervovat e-mailem

Klimentská 50
5 minut od metra Florenc
Praha 1, mapa

prostor39

prostor39.cz

Čtyři patra oživeného 20 let opuštěného industriálního prostoru. Nyní dům, kde se mísí cowork, kavárna a galerie v jednom, ateliéry pro umělce, prostor pro vzdělání či kulturu a fotoateliér. K pronájmu jsou tyto prostory: kavárna (80 osob, 500 Kč/hod. bez techniky), multifunkční prostor (80 osob, 500 Kč/hod. bez techniky), zasedací místnost (12 osob, 300 Kč/hod.) a fotostudio (30 osob, 350 Kč/hod. bez techniky).

Po - Pá 10:00 - 22:00, víkendy dle konání akcí

Wi-fi, židle, stoly, projektor, flipchart, jógamatky ozvučení, mikrofon, kuchyňka, výtah (celý prostor je bezbariérový). Kavárna s výbornou kávou, domácími drinky, denní nabídkou sladkého i slaného občerstvení. Po domluvě možnost zajištění vegetariánského/vegan cateringu.

80 max
500 Kč s DPH / hodina

Alžběta Kroupová
+420 731 617 306
Rezervovat e-mailem

Řehořova 33/39, Praha 3 - Žižkov (5 minut od zastávky Husinecká, 10 minut od zastávky Hlavní nádraží), mapa

SlouFlou Obývák, Pracovna a dílna

slouflou.cz

SlouFlou je výjimečné místo pro setkávání. Tři místnosti, které lze pronajmout každou samostatně nebo v jakékoli variaci, které lze přestavět a upravit přesně podle potřeb vaší akce.

6:00-22:00

Zobrazit celý popis

Velká společenská místnost SlouFlou OBÝVÁK, ideální pro školení, semináře, rodinné i firemní setkání. Oslavy, teambuildingy, vernisáže, autorská čtení.. dosaďte si svou akci, kterou chcete uspořádat v příjemném prostředí vhodnou až pro 45 osob dle typu sezení.*

Vybavená výtvarná dílna SlouFlou PRACOVNA, jak dělaná pro vaše výtvarné a kreativní kurzy, arteterapeutická sezení, probíhá tu také kreativní část oslav a teambuildingů a nebo menší schůze.

Keramická a hrnčířská místnost SlouFlou Dílna vybavená pěti hrnčířskými kruhy

Pro lektory Naučmese.cz nabízíme slevy 20-50%, podle délky a propojenosti spolupráce.

CELÉ VYBAVENÍ PROSTOR

1/ PRACOVNA
promítací plátno, promítačka, flipchart, bluetooth reproduktor, wifi, polohovatelné stoly, velké množství světla, dvoudřez,paletky, štětce, houbičky, šablony, razítka, linoryt, pomůcky na mozaiku

2/ OBYVÁK
Wifi, Bluetooth reproduktor, Monitor Samsung zavěšený na stěně pro prezentace (USB, HDMi,zrcadlení obrazovky), HDMi kabel, promítací plátno, promítačka, flipchart, rolety pro větší soukromý v prostoru, prodlužovací kabely, za doplatek je možné použít tepelnou stěnu, lednice, sodastream, rychlovarná konvice, kávovar, pěnovač mléka, hotdogovač, ruční mixer, talíře, hrnečky, skleničky na limonádu, skleničky na víno, karafy, džbánky, konvice, lžičky, ostré nože, utěrky, houbičky na nádobí... snad jsme na nic nezapomněli.

3/ DÍLNA
5 hrnčířských kruhů značky Shimpo whisper, 2 pece značky Rohde (200l a 50l), modelovací stůl, nářadí, materiál, skříňky na věci

Nadstandardní technické zázemí s projekcí i flipchartem, veškeré vybavení pro občerstevení účastníků, 5 hrčířských kruhů a 2 pece na vypálení keramiky. Pro veškerý výpis vybavení klikněte na Zobrazit celý popis v druhém sloupci.

45 max
od 290 Kč Kč bez DPH / hodina

Lída Horníková
+420 774 625 851
Rezervovat e-mailem

Vinohradská 23
5-10 minut pěšky od Metra A, B, C a Hlavního nádraží.
Praha 2, 120 00, mapa

Český svaz ochránců přírody

csop.cz

Nezisková organizace na podporu životního prostředí poskytující rovněž prostory k pronájmu na pořádání akcí a kurzů.
Uvedená cena je -20 % z běžné hodinové šarže, jde o speciální nabídku Naučmese lektorům (při domluvě prostor poskytněte odkaz na svůj kurz).

všední dny: od 8:00 – 16:00, později po domluvě
víkendy: po domluvě

Zobrazit celý popis

K pronájmu:

- velký sál (cca 30 lidí, 350 Kč/h): Wi-fi, dataprojektor, flipchart, 11 stolů a cca 35 rozkládacích židlí (možno dodat více),

- klubovna s kobercem ( max 15 lidí, 200 Kč/h): Wifi, jógamatky, po domluvě lze přenést další vybavení

- po domluvě je k dispozici i divoká zahrada

Wifi, dataprojektor ve velkém sálu, flipchart, jógamatky, stoly a židle.
Horní i dolní patro má svoji kuchyňku i WC, v horním patře je sprchový kout. Součástí vybavení jsou i nádoby na separovaný odpad (papír, plast, sklo, tetrapaky, bio, směs).

30 max
od 200 Kč Kč bez DPH / hodina

Veronika Andrlová
+420 773 198 015
Rezervovat e-mailem

Michelská 48/5, 140 00 Praha 4, mapa

BALT

prostorbalt.cz

Prostor se skládá ze dvou místností, přičemž jedna slouží jako kino sál s možností prezentací a eventů a druhá jako tvořivá dílna nebo coworking pracovna.

Sleva pro Naučmese lektory minimálně 40 % z běžné ceny!

Po - Ne 7:00 - 22:00, dle dohody

Zobrazit celý popis

K pronájmu pracovna pro max 13 lidí a kinosál pro max 25 lidí. Je možné pronajmout také dohromady.

Celý prostor je vyzdoben fotografiemi, obrazy a kaligrafií od mladých českých umělců a naleznete zde taky velké množství technických vychytávek (semafor, nádražní hodiny atd.)

Váš kurz podpoříme na našich sociálních sítích a také u spřátelených portálů. Zároveň můžeme poskytnout výstavku na vaší prezentaci přímo ve frekventované ulici Smetanova nábřeží.

Prostor jako zrozený pro kreativce, techniky a hračičky. Naleznete jej v centru Prahy mezi Karlovým mostem a Národním divadlem.

Wi-Fi, kino/prezentační projektor, 5.1kanálové ozvučení, CNC přesný laser, 3D tiskárny, multifunkční tiskárna, pájecí stanice, bezdrátové nabíjení na každém místě.

Nápoje a tapas na místě. Po domluvě možnost zajištění cateringu. Voda a káva zdarma po celou dobu kurzu.

38 max
od 350 Kč bez DPH / hodina

David Paškevič
+420 720 166 431
Rezervovat e-mailem

Karoliny Světlé 325/31, Praha 1, 11000
stanice metra: Národní třída, mapa

Pracovna

pracovna.cz

Jedno místo, čtyři prostory, spousta zážitků.
Věříme, že vás naše prostory okouzlí a budou správnou volbou pro váš pracovní či soukromý event, výrobu podcastů, meeting nebo schůzku.
Smyslem našeho bytí je, abyste se tu cítili dobře a díky prostředí a službě, kterou poskytujeme proběhne váš event "na jedničku".

Sleva pro Naučmese lektory 20% z běžné ceny!

Po - Pá 8:00 - 22:00
Víkendy a ostatní časy dle domluvy.

Wi-fi, flipcharty, projektory a další technická podpora již v ceně.
Váš kurz rádi podpoříme dle domluvy (promo na webu, facebooku, v newsletteru, v Pracovně) a vytvoříme Vám zázemí vyhovující vašim potřebám.
V kavárně najdete především české lokální nápoje, koláče, dorty a další dobroty s příběhem.

60 max
555 Kč bez DPH / hodina

Anna Kubásková
+420 723 842 829
Rezervovat e-mailem

Vlkova 36
10 minut od Hl. nádraží
Praha 3, mapa

CoSpace Vinohrady

cospace.cz

K pronájmu je velká místonost (25 účastníků) a malá místnost (7 účastníků).

Cena malé místností: 250 + DPH / hodinu
Cena velké místnosti: 700 + DPH / hodinu

Kdykoliv dle dohody.

Zobrazit celý popis

CoSpace velká místnost pojme 25 účastníků školení, prezentace, zasedání nebo workshopu. Nábytek v místnosti je možné uspořádat dle potřeb firemní akce. K dispozici je projektor a audio systém, tabule a možnost psát křídami na černou stěnu nebo využít flipchart. Účastníci se mohou připojit k vysokorychlostnímu internetu. Pro řečníka je připravený mikrofon. Součástí místnosti je kuchyňka a šatna. V nabídce je možnost občerstvení ve dvou variantách.

CoSpace malá místnost pojme celkem 7 hostů obchodní schůzky, zasedání, meetingu, školení nebo workshopu. Nábytek je možné uspořádat pro jednání nebo v divadelní variantě. Místnost osvětluje denní světlo a na podlaha je z dřevěných prken. Je vybavená projektorem a audio systémem, mikrofonem, tabulí a možností psát křídami na černou stěnu. Využít je možné kuchyňku a šatnu. V nabídce je občerstvení ve dvou variantách.

Místnosti v prvním patře CoSpace jsou denním světlem osvětlené prostory vybavené projektorem, audio systémem, mikrofonem, tabulí a možností psát křídami na černou stěnu. Hodí se pro školení, workshopy, obchodní schůzky či zasedání, při kterých lze využít kuchyňku a šatnu nebo objednat občerstvení ve dvou variantách.

Audio systém, tabule, flipchart, vysokorychlostní internet, mikrofon, projektor, možnost občerstvení, klimatizace.

25 max
250 Kč s DPH / hodina

Marie Knapp
+420 736 687 022
Rezervovat e-mailem

Vinohradská 18, Praha 2 Vinohrady, mapa

Naučte se malovat

nauctesemalovat.cz

Výtvarný ateliér s možností pronájmu. K dispozici jsou dvě oddělené výukové místnosti a vstupní místnost s pohovkou, křeslem a kuchyňkou. Vhodné pro workshopy, přednášky a teambuilding.

dle domluvy

Zobrazit celý popis

Ateliér se nachází nedaleko tramvajové zastávky Viktoria Žižkov, jenom 5 minut od Hlavního nádraží. Svou polohou v boční ulici uniká ruchu Seifertovy ulice, ale zároveň poskytuje skvělou dopravní dostupnost jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. Dojet sem můžete pohodlně tramvajemi 5, 9, 15 a 26 nebo autobusem 101, případně vyběhnout kopeček od autobusové zastávky U Památníku (autobusy 133, 175 a 207).
Skvělá poloha mezi Riegrovými sady a Vítkovem.

Cena: pronájem 1 místnosti 350 Kč/hod, celý ateliér 500 Kč/hod

Židle, 4x stůl, malířské stojany, možnost zapůjčení projektoru, wifi.
Rychlovarná konvice (čaj, káva a voda zdarma), možnost malého občerstvení dle domluvy.
Možnost pronájmu jedné výukové místnosti nebo celého ateliéru – tj. 2 výukové místnosti a odpočinkové místo s pohovkou a křeslem.

18 max
350 Kč s DPH / hodina

Monika Sekavová
+420 777 255 101
Rezervovat e-mailem

Přibyslavská 7, Praha 3 – Žižkov, 130 00
Tramvajová zastávka Viktoria Žižkov (kousek od Hlavního nádraží), mapa

Scott Weber Workspace

scottweber.cz

Moderní zasedací, eventové a coworkingové prostory v 10 různých strategických lokalitách po Praze, od komorních místností pro třeba tři lidi po konferenční místnosti pro stovky. K dispozici rovněž kompletně vybavené podcastové studio. Pro adresy konkrétních budov prosím navštivte webové stánky prostor.

dle domluvy

Zobrazit celý popis

Zasedací prostory Scott Weber vynikají různorodostí bohatého výběru místností, ve kterých je kompletní kvalitní AV výbava samozřejmostí. V nabídce například místnost Light s kapacitou pro 4 lidi, Secret Garden pro 6, Kafka pro 8, Praga pro 10, ale také mnohem větší prostory.
Je možné si domluvit občerstvení i s obsluhou.

kompletní AV výbava, LCD obrazovky, wifi, podcastové studio

100 max
od 500 Kč bez DPH / hodina

+420 727 803 991
Rezervovat e-mailem

Scott Weber Workspace,
10 různých budov po Praze 1, 3, 4, 5, 6, 7 a 8

KOVER Prague

Pokud hledáte zasedací místnost v centru Prahy pro důležitou schůzku menší skupiny osob, právě jste ji našli. Místnost s kapacitou 16 míst je vhodná pro Vaše školení, workshop nebo jednání. Prostor je umístěn ve 3 patře administrativní budovy, má vlastní vchod. Cena 200 Kč/h ve všední dny, o víkendech 300 Kč/h.
Cena pro Naučmese lektory je zvýhodněná oproti veřejnému ceníku - při poptávání prostor prosím pošlete odkaz na svůj Naučmese kurz.

Po - Pá 9:00 - 22:00
Po domluvě i o vikendu.

Zobrazit celý popis

V nabídce také větší místnost pro 18-24 osob, pro Naučmese lektory opět za zvýhodněnou cenu: 350 kč/hod.

Internet wifi, flipchart, projektor. Po dohodě lze použít prezentační počítač a tiskárnu se skenerem A4/A3. Voda zdarma. Kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvici. WC

16 max
od 200 - 350 Kč / hod Kč s DPH / hodina

Vialina Svobodová
+420 776 843 179
Rezervovat e-mailem

Politických vězňů 911/8, Praha 1, mapa

Inspiration HUB

inspirationhub.cz

Místo pro Vaše aktivity od školení přes klasické semináře, networkingové snídaně, až po akce, které Vy vymyslíte a my Vám je pomůžeme zrealizovat.
Ať se jedná o večírky, přehlídky, výstavy či propagace Vašich výrobků, v našich prostorách zrealizujete vše, co si jen dokážete představit. Zařídíme Vám raut dle Vašich představ a nebo jen lehčí občerstvení

dle dohody

Zobrazit celý popis

Otevírací dobu nemáme, jsme schopni zajistit pronájem jak víkendový tak i večerní.
Coffe break v ceně pronájmu (káva, čaj a voda s citronem po celou dobu pronájmu) dále kuchyňka s lednicí a mikrovlknou


HUB cena je 950,- za hodinu při pronájmu od 4 hodin výš, do 4 hodin je cena za hodinu 1850,- (to je velká konferenční místnost v kapacitou 60 osob v divadelním uspořádání).

TRIANGL cena 750,- na hodinu samostatně a 450,- při pronájmu obou místností (malá konferenční místnost, vhodná jak na školení o menším počtu účastníků, max 30 na divadelní uspořádání, nebo jako cateringová místnost k pronájmu HUBu

wifi, židle, stoly, projektor, flipchart, prezentér, ozvučení, mikrofony jak do ruky tak i na hlavu.
Coffe break v ceně pronájmu (káva, čaj a voda s citronem po celou dobu pronájmu), dále kuchyňka s lednicí a mikrovlknou.

60 max
od 450 Kč s DPH / hodina

Kateřina Vysloužilová
+420 722 465 911
Rezervovat e-mailem

Classic 7, budova C, 2. Patro
Jankovcova 1037/49,
5min MHD Ortenovo náměstí,
15 minut metro Nádraží Holešovice
Praha 7 - Holešovice, mapa

KC Hrubého

kc-hrubeho.cz

Komunitní centrum. Prostory s kapacitou 20 osob. K dispozici i samostatná kancelář (pro supervize, pohovory,...)

po dohodě

Flipchart, kuchyňka (dvě plotýnky, remoska, lednice, nádobí, espresso, rychlovarná konvice), umyvadlo, bezbariérové WC, atrium (super na grilování), zahrádka, notebook + projektor, hifi věž, kancelářské vybavení, parkování je dostupné v okolí. Sklad k uložení základního vybavení.

20 max
200 Kč s DPH / hodina

Kristýna Janyšková
+420 723 569 587
Rezervovat e-mailem

Hrubého, ve vnitrobloku
5 minut metra Ládví
Praha 8, mapa

Jóga Letná

jogaletna.cz

Sportovní sál k výuce pohybových aktivit, jógy, fyzioterapie, meditací, masáží či kreativních seminářů.

Pouze o víkendech.

Cvičící podložky a pomůcky, koutek s rychlovarnou konvicí (skleničky, káva, čaj), šatny, koupelna, WC

15 max
450 Kč bez DPH / hodina

Helena Nehasilová
+420 723 154 573
Rezervovat e-mailem

Dobrovského 20,
5 minut od MHD Letenské náměstí
Praha 7 - Letná, mapa

Dílna - Městská knihovna v Praze

mlp.cz/dilna

Coworkingový prostor pro zájemce o skupinovou práci na tvořivých a
vzdělávacích projektech. Kapacita místnosti je cca 20 osob sedících kolem stolů, cca 40 v uspořádání auditorium. Prostor je otevřený a není odhlučněn. Pro jeho využití je potřeba registrace lektora v knihovně. Dílna MKP poskytuje prostor lektorům, kteří pořádají své kurzy zdarma.

Po 13:00 - 19:00
Út - Pá 09:00 - 19:00

Zobrazit celý popis

Registrace se provádí na počkání, k vydání legitimace je potřeba platný občanský průkaz. Roční poplatek je 80 Kč. Registraci lze vyplnit na webových
stránkách a poté pouze zaplatit roční příspěvek.

Internet, flipchart, obrazovka na promítání prezentací, čtecí lampičky, sedací souprava, příruční knihovna. Občerstvení/nápoje je možné přinést z kavárny.

40 max
0 Kč bez DPH / hodina

Blanka Švecová
+420 222 113 387
Rezervovat e-mailem

Mariánské náměstí 1/98
5 minut od metra Staroměstská
Praha 1, mapa

Node5

node5.cz

Coworkingové centrum na Smíchově. Vzdušné, variabilní prostory v moderním industriálním prostředí.
K dispozici je malá zasedací místnost (max. 15 osob, 300 Kč/hod bez DPH), velká zasedací místnost (max. 40 osob, 500 Kč/hod bez DPH), prostorný event space (max. 140 osob, 2000 Kč/hod). Prezentační technika a ozvučení za poplatek.

Po - Čt 9:00 - 18:00
Pá 9:00 - 15:00
Možná domluva i mimo otevírací dobu (za příplatek).

Internet, bar, možnost objednání občerstvení, flipchart (200Kč/den bez DPH), projektor ve velké zasedačce.

140 max
300 Kč bez DPH / hodina

Kristýna Taskovská
+420 776 140 985
Rezervovat e-mailem

Radlická 50
5 min. metro Anděl
Praha 5, mapa

Studio Rybalka

rybalka.cz

Útulný kreativní prostor na pomezí Vinohrad a Vršovic, s možností pronájmu velkého sálu (50m2) s dřevěnou podlahou pro semináře, prožitkové kurzy, taneční a divadelní dílny, cvičení pro tělo i ducha. Dále je k dispozici menší konzultační místnost – učebna, ideální pro jazykové kurzy, vzděláváni v menších skupinách nebo dílny do 6 účastníků.

Po - Ne 8:00 - 22:00, dle dohody

Zobrazit celý popis

Rybalka se nachází v těsném sousedství klidného parku s vinicí v centru Prahy. V blízkosti kultovní ulice Krymská, kde se dá vegansky poobědvat nebo zajít do vyhlášených kaváren.

Plátno 3,4 m x 1,8 m, dataprojektor (zapůjčení 150 Kč, 1000 Kč vratná záloha). Kvalitní ozvučení, připojení k zesilovači přes 3,5 mm jack konektor nebo bluetooth. Flipchart a fixy. Dále 20 skládacích židlí, 10 kancelářských polstrovaných židlí. 7 rozkládacích stolů, 12 jogamatek, deky a meditační polštářky. 1 toaleta. Šatna – převlékárna. K dispozici je kuchyňka (hrnky, talířky, rychlovarná konvice, džbány na vodu). Možnost zajištění coffee breaku. Výběrová káva z pražírny Candycane coffee. Skvělou a chutnou překapávanou kávu neboli batch brew, vám připraví „náš holandský kamarád“ Moccamaster. Možnost zakoupení drobného občerstvení.

25 max
350-650 Kč Kč s DPH / hodina

Barbara Heger
+420 730 124 141
Rezervovat e-mailem

Rybalkova 55
15 minut metro Nám. Míru, 5 minut zast. MHD Krymská
Praha 10, mapa

Konferenční centrum Green Point

kc-greenpoint.cz

Konferenční centrum. Nabízí variabilní sály A, B, C pro pořádání konferencí a seminářů většího rozsahu, kapacita až 250 míst. K dispozici je i menší sál D s kapacitou, který je vhodný pro různá školení či kurzy.

Po - Ne 8.00 do 20.00

Zobrazit celý popis

Pro lektory jsou nejvhodnější sály C (35 osob, 790 Kč/hod) a D (11 osob, 480 Kč/hod). Parkování v areálu zdarma.

Wifi, plátno, dataprojektor, voda pro účastníky, kávovar na mince v místnosti. Možnost zajištění coffee breaku (nabídka sladkého či slaného pečiva + káva) nebo oběda).

11 max
480 Kč bez DPH / hodina

KC Green Point
+420 777 717 614
Rezervovat e-mailem

Dvouletky 529/42
7 minut metro Skalka, 5 minut tram/bus
Praha 10, mapa

Paper Hub

paperhub.cz

Paper Hub je coworkingové centrum pro liberálně smýšlející, inovativní a kreativní freelancery a startupy s originálním konceptem: čeká vás papírový nábytek z voštiny, bitcoin-only prostředí, gurmánské zázemí a excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tiskové dílny Makers Lab.

Po - Pá 8 - 20 hod.
So - Ne 12 - 21 hod

Zobrazit celý popis

Bonusem je zasedací místnost pro 12 osob, přednáškový sál pro 120, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí Paralelní Polis a v letních dnech naše prostorná a stinná terasa.

Internet, projekční a audio technika, whiteboard / flipchart, barevná tiskárna, skener a kopírka A4/A3, zamykatelné skříňky, kuchyňka.

12 max
350 Kč s DPH / hodina

Paper Hub
+420 605 710 619
Rezervovat e-mailem

Dělnická 43,
Praha 7, mapa

Impact Hub Praha (K10)

hubpraha.cz/k10

Coworkingové prostory v historickém prostředí vily na Vinohradech. K pronájmu řada různorodých designových prostor, od komorní zasedačky, přes přízemí, po třeba celou zahradu pro početnější setkání.

Po - Pá: 8:30 - 18:30

Zobrazit celý popis

Prostory luxusnějšího rázu s plným moderním technickým vybavením. K pronájmu například zasedačka Hideaway s kapacitou 8 osob, v nabídce ale i větší prostory pro početná setkání. Lze se domluvit na individuálním pronájmu klidně celé vily. Ve vile je také bar a bistro, možnost cateringu.

Wifi, flipcharts, LCD obrazovky, projektor...

6 max
od 200 Kč bez DPH / hodina

+420 727 896 526
Rezervovat e-mailem

Koperníkova 10, 120 00 Praha 2-Vinohrady
poblíž stanice metra Nám. Míru, mapa

Impact Hub Praha (D10)

hubpraha.cz/d10

Coworkingové centrum v budově bývalé smíchovské tiskárny. K pronájmu je několik zasedaček s kapacitou od 8 do 18 osob. K dispozici i konferenční prostory pro početnější setkání.

Po - Pá: 8:30 - 18:30

Zobrazit celý popis

K pronájmu jsou tři zasedací místnosti: tyrkysová (8 osob), zelená (až 12 osob) a oranžová (až 18 osob). Jsou odhlučněné, plně vybavené a je možné je uspořádat dle potřeby; ceny se pohybují od 390 Kč (+DPH). K dispozici i větší prostory s kapacitou 16 až 80 hostů, pro které jsou ceny kalkulovány individuálně. K dispozici je kuchyň a samoobslužný bar. Možnost zajištění cateringu.

Internet, flipchart, prezentační počítač, LCD obrazovky, projektor... V prostoru je tiskárna, skener.

16 max
od 390 Kč bez DPH / hodina

Impact Hub Praha
+420 734 746 923
Rezervovat e-mailem

Drtinova 557/10, Praha 5 - Smíchov, 150 00
8 minut od metra Anděl, mapa

Kavárna co hledá jméno

kavarnacohledajmeno.cz

Na místě bývalé truhlárny jsme vytvořili prostor, který nám na Smíchově chyběl. Netradiční kavárnu, kde je mnohem víc, než se od kavárny očekává. Součástí prostoru je galerie, velký dvůr a taky multifunkční prostor k pronájmu (pro přednášky, workshopy, firemní meetingy...)

Po - 11:00 - 22:00
Út - So 08:00 - 22:00
Ne - 9:00 - 19:00

Zobrazit celý popis

Kapacita: 60 osob (divadelní sezení), 40 osob workshop set up .

Cena pronájmu bez DPH:
800,-/hod,
3000,-/půl dne,
6000,-/celý den.

Židle, 5 cateringových stolů, 4 konferenční stolečky, projektor, plátno, ozvučení, flippchart, samostatný vstup, vlastní wifi, samostatné sociální zařízení.
K dispozici je bar a catering (s obsluhou), voda zdarma, možnost vlastní propagace eventů na facebooku.

60 max
800 Kč bez DPH / hodina

Zuzana Vachová
+420 732 824 729
Rezervovat e-mailem

Stroupežnického 10
5 minut od metra Anděl
Praha 5, mapa

Café Therapy

cafe-therapy.cz

Café Therapy je sociální firma, která zaměstnává lidi, kteří se dostali ze závislosti na návykových látkách.
K dispozici je prostorná Konferenční místnost (s kapacitou 30 lidí).

Po - Pa 10:30 - 22:00
So - Ne 12:00 - 22:00
Po domluvě dle potřeby.

Zobrazit celý popis

Ceník pronájmu:

Konferenční místnost - 250 Kč/hod

Café Therapy pomáhá lidem, kteří se dostali ze závislosti na návykových látkách, s přechodem na běžný trh práce. Pouhou návštěvou naší restaurace přispíváte na mnoho zajímavých neziskových projektů.

Projektor, flipchart, vybavení z restaurace, wifi, PC, tisk

30 max
250 Kč s DPH / hodina

Jakub Janyška
+420 774 491 177
Rezervovat e-mailem

Školská 30
5 minut od metra Můstek
Praha 1, mapa

Jóga studio Namasté

namaste-joga.webnode.cz

K dispozici je sál vhodný pro volnočasové aktivity jako je jóga, tanec, meditace, workshopy, kroužky pro děti, oslavy.
Sál má rozměry 12x7 m, nachází se v klidné oblasti, s dobrou dostupností MHD, bezplatné parkování.

Aktuálně jsou volné:
Po - Čt: od 16:15 do večera,
Pá - Ne: celé dny

Zobrazit celý popis

Cena pronájmu dle délky:

250 Kč / hod
300 Kč / 90 min,
600 Kč / půlden
950 Kč / celý den
1800 Kč / víkend

vybavená kuchyňka a toalety, dřevěná podlaha, k dispozici podložky na cvičení, deky, různé cvičební pomůcky

25 max
250 Kč s DPH / hodina

Lenka Belančíková
+420 731 480 310
Rezervovat e-mailem

Dolnoměcholupská 209/17,
5 minut od nádraží Praha Hostivař
Praha 10 - Hostivař, mapa

Pražská kavárna Praha 2

prazskakavarna-praha2.cz

Kavárna/čajovna

PO - PÁ 8.00 - 18.00 hod.
SO 8.00 - 14.00 hod.
Víkendy a ostatní časy dle domluvy.

Zobrazit celý popis

Jsme útulná kavárna v centru Prahy v domácím stylu, kde si můžete posedět s výbornou kávou, čajem nebo jiným dobrým nápojem. Součástí prostorů je i salonek, který nabízíme k pronájmu pro Vaše soukromé nebo firemní akce, semináře, workshopy, kurzy a pod.

Wi-Fi, stoly, židle, ostatní dle domluvy

15 max
150 Kč bez DPH / hodina

Pražská kavárna Praha 2
+420 777 896 504
Rezervovat e-mailem

Záhořanského 6, Nové Město, 120 00, Praha 2, mapa

MAM Prostor

mamprostor.cz

Společenské centrum MAM Prostor nabízí sdílenou kancelář a pronájem zasedacích místností v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně v centru Prahy. Možnost bezproblémového parkování.

Po – Pá 8:00 – 18:00
Večerní a víkendové hodiny dle individuální domluvy

Zobrazit celý popis

K dispozici:
Malá zasedačka (5 osob) – individuální schůzky, koučing, mentoring = 150 Kč / h
Střední zasedačka (15 osob) – semináře + občerstvení = 350 Kč / h
Velká zasedačka (30 osob) – semináře + občerstvení = 450 Kč / h
Sdílená kancelář - pronájem pracovního místa = 50 Kč / h

Možnost zajištění hlídání dětí v rámci semináře či schůzky za výhodné ceny.

Centrum je prioritně určeno pro aktivní matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet na akcích pro celou rodinu.

Wi-fi, tiskárna, flip chart, data projektor, obsluha recepce a kavárna s dětským koutkem pro odpočinek nebo společenské setkání.

30 max
150 Kč bez DPH / hodina

Kateřina Reichertová
+420 727 877 199
Rezervovat e-mailem

U teplárny 3,
5 minut MHD Malvazinky
158 00 Praha 5, mapa

Komunitní centrum PONTE

ponte-zu.cz

Komunitní centrum Ponte nabízí k pronájmu místnost (40m2) s vybavenou kuchyňkou - kapacita je max. 30 lidí.


.

Termíny pronájmu na kurzy dle dohody

Vybavená kuchyňka, prostorná předsíň, stoly, židle, wi-fi, plátno, flipchart. Za příplatek také dataprojektor, tiskárna, kopírka.

30 max
150 Kč s DPH / hodina

Romana Hájková
+420 723 568 851
Rezervovat e-mailem

Přátelství 158/78,
5 min MHD Nové náměstí
104 00 Praha – Uhříněves, mapa

TYRKYS: škola kultury podnikání v cestovním ruchu

tyrkys.cz

Krásné prostory vhodné pro semináře, přednášky, workshopy nebo různá
cvičení, celkem 3 učebny/zasedací místnosti vhodné pro individuální i
skupinové akce. Možnost variabilního uspořádání nábytku (školní, divadelní,
do kruhu). Milé a přátelské prostředí pro všechny.

Po - Pá 9:00 - 17:00
Večery a víkendy dle dohody.

Zobrazit celý popis

Výborná dopravní dostupnost ze všech části Prahy včetně vlakových a autobusových nádraží - jen pár kroků od stanice metra Karlovo náměstí a
stanice tramvaje Palackého náměstí.
Možnost služby recepce a podpory organizace kurzu či semináře dle dohody - například prezence účastníků.

K dispozici 3 učebny:
učebna číslo 1 - maximálně 34 osob
učebna číslo 2 - maximálně 28 osob
učebna číslo 3 - maximálně 16 osob

Cena:
300 Kč/hod včetně DPH - pondělí až pátek od 9:00 do 17:00
400 Kč/hod včetně DPH, večery a víkendy

Internet, možnost zapůjčení techniky projektor, flipchart,
notebook, občerstvení atd.

34 max
300 Kč s DPH / hodina

Jaroslava Buřtová
+420 224 916 485
Rezervovat e-mailem

Na Moráni 5,
u metra Karlovo náměstí,
Praha 2, mapa

Yakodoma

yakodoma.cz

Coworkingový prostor pro všechny, kteří hledají pro svou práci a schůzky inspirativní a přitom klidné prostředí. Pro všechny je připraveno příjemné pracovní místo bezprostředně blízko parku, připojení k wifi, samoobslužně káva, to vše proto, aby jste se u nás mohli cítit tak dobře, jako se cítíte doma.
Pro pořádání kurzů je k dispozici hezká světlá místnost pro max 20 osob.

Po-Pá 8:00-22:00
Víkendy na domluvě

Zobrazit celý popis

Cena pronájmu prostor: 480 Kč/hod. nebo 2 400 Kč/den

Kuchyňka, dataprojektor, wifi, flipchart.

20 max
480 Kč bez DPH / hodina

Květa Čulejová
+420 608 534 961
Rezervovat e-mailem

Na Dolinách 8 /30
5 minut MHD Podolské nábřeží
Praha 4 - Podolí
147 00, mapa

Kavárna v Podpalubí

kavarna-v-podpalubi.webnode.cz

Nekuřácká nově otevřená rodinná kavárna v Praze 4 nabízí velice příjemné
prostředí s výbornou kávou, palačinky, zákusky, domácí dezerty, chlebíčky,
zapečené bagety, domácí buchty a koláčky. Možnost pořádání hudebních vystoupení.

po-pá 11:30 - 22:00 ( po domluvě dle potřeby)
so-ne 17:00 - 22:00

Krb, WiFi, 4 hudební reproduktory, možnost zajištění občerstvení předem ( káva Piazza Doro je směs Arabik z centrální Ameriky a vysoce kvalitní Robusty z Ugandy, která je svým charakterem nejvhodnější pro mléčné varianty, nealko i alko nápoje, široký výběr Moravských vín, raut dle Vašich požadavků)

30 max
200 Kč s DPH / hodina

Valérie Izoria
+420 608 508 629
Rezervovat e-mailem

Ohradní 421/22
Praha 4 Michle,, mapa

Kavárna Jasmínka

kavarnajasminka.cz

Kavárno-hernička Jasmínka s možností pronájmu prostoru (25m2) pro konzultace, workshopy, semináře či cvičení. Jasmínka se nachází v poklidném areálu zdravotního ústavu a je obklopena zelení. Nalézáme se v oblasti bez modrých parkovacích zón. Dobrá dostupnost MHD Sídliště Zahradní Město – 3 zastávky autobusem na metro Skalka.

Po - Ne 9 - 19

Zobrazit celý popis

Pronajímaný prostor sousedí s kavárnou Jasmínka, kde můžete využít její občerstvení. Pokud máte zájem, můžeme pro Vás připravit i občerstvení přímo na míru! Protože jsme kavárna zaměřená na rodiče s dětmi, můžeme se domluvit i na hlídání dětí. U nás máte k dispozici připojení k internetu prostřednictvím sítě wifi. Pronájem je možný jak jednorázově tak pravidelně, záleží na Vašich potřebách.

V prostorách je Vám k dispozici pracovní stůl se židlemi, knihovna, křeslo, pohovka, konferenční stůl. Dále dle potřeby - židle, stoly, flipchart a další.

20 max
250 Kč s DPH / hodina

Kavárna Jasmínka
+420 722 687 719
Rezervovat e-mailem

Jasmínová 37,
5 minut MHD Sídliště Zahradní Město
Praha 10, mapa

Komunitní zahrada Vidimova

ncms.cz/vidimova

Zahradní oáza uprostřed panelové džungle Jižního města je ideální prostor pro venkovní a zážitkové aktivity, semináře pro maminky s dětmi či zahradnické a tvořivé workshopy od jara do podzimu.

Po-Ne dle domluvy (květen-říjen)

Zobrazit celý popis

Areál o 1800m2 nabízí výběr mezi slunnou částí i stinnějším posezením pod stromy, včetně herního zázemí pro děti. Areál je oplocen. Parkování je dostupné v okolních ulicích. Dostupnost MHD: 7 min chůze od metra Háje, nejbližší MHD zastávka Metodějova. Možnost spojit setkání i s následným posezením u ohně.

Podpoříme propagaci akce na našem FB profilu.

Cena: 250Kč/hodinu s DPH, při půl-celodeních akcí cena dohodou

Kapacita celé zahrady je cca 150 lidí. Pokud chcete zůstat pohromadě pro 1 společnou aktivitu - doporučeno max. 20-30 osob.

Lavice a stoly z palet, 2 kopulové partystany. Zázemí kuchyňky s pitnou vodou, umyvadlem, rychlovarnou konvicí a základním vybavením. Základní zahradnické nářadí. Dětský koutek s blátivou kuchyňkou, tabulí na kreslení, skluzavkou a hračkami pro děti. Pro děti také houpačka a pískoviště. Ohnište s posezením, dostatek dřeva a 10 opékačů buřtů. Přípojka na elektřinu i prodlužovací kabel. WC budka.

150 max
250 Kč s DPH / hodina

Anička Černá
+420 773 750 244
Rezervovat e-mailem

Jažlovická 10
7 min od metra Háje
Praha 11, mapa

Rehabilitace Hornomlýnská

rehabilitace.hornomlynska.cz

Nezisková organizace nabízí k pronájmu slunnou slunou mistnost 25m2 se samostatným WC na chodbě v bezbariérovém domě s bezproblémovým parkováním zdarma, poblíž metra Chodov.

dle domluvy, je možný i víkend

Zobrazit celý popis

Místnost je vhodná pro aktivity jako jsou terapie, semináře, meditace, individuální sezení. Kapacita při cvičení max. 8 lidí, pro přednášky max. 15 lidí.
Cena za hodinu je 100Kč, v případě 4 a více hodin výrazné slevy.

Rehabilitační lehátko, sezení na individuální terapie, věci na občerstvení, kazeťák, jógové bločky. V případě domluvy pravidelných přednášek můžeme zakoupit židle, příp. skládací stoly.

15 max
100 Kč s DPH / hodina

Daniela Dolejšová
+420 736 512 549
Rezervovat e-mailem

Hornomlýnská 1255/6,
Praha 4
15 minut metro Chodov, mapa

Klinika Meridian

klinikameridian.cz/kurzy-a-seminare

Klinika Meridian je zdravotní zařízení a zabýváme se čínskou medicínou. K dispozici je velký sál o rozloze 60m2 vhodný pro semináře či kurzy.

Po-Pá 8-19 hod
o víkendu dle domluvy

Zobrazit celý popis

Klinika Meridian je výborně dostupná, jak metrem, tak autem, parkovat se tu dá v přilehlých uličkách (nejsou tu nikde modré zóny) nebo zdarma na 3 hodiny v Galerii Fenix, která je od kliniky cca 100m.
V business budově WODE, ve které Klinika Meridian obývá 2. patro, je v přízemí i Pizzerie Colloseum.

Wifi, projektor s plátnem/flip chart, recepce, šatna, kuchyňka. V případě potřeby zajistíme dataprojektor a další technické vybavení, catering/cofee break. Židle, stoly a psací potřeby jsou standartně k dispozici.

30 max
300 Kč s DPH / hodina

Petra Kopejtková
+420 724 306 518
Rezervovat e-mailem

Sokolovská 209
5 minut od metra Vysočanská
Praha 9, mapa

Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR

aivd.cz

Nabízíme Vám pronájem učebny v příjemném prostoru sídla AIVD ČR.
Jedná se o místnost o velikosti 40 m2 s přilehlou terasou s výhledem na Karlovo náměstí s kapacitou až 20 osob. V létě Vám školení zpříjemní klimatizace.

dle domluvy

Zobrazit celý popis

Minimální dobu pronájmu v jednom dni jsou 2 hodiny.
Cena zahrnuje 15 minut na přípravu a 15 minut na sklizení akce.
Učebna se nachází v 6. patře s výtahem.

Internet, white board, flip-chart, notebook, smart TV, prezentér, základní občerstvení, klimatizace.

20 max
350 Kč s DPH / hodina

AIVD ČR
+420 734 605 605
Rezervovat e-mailem

Karlovo náměstí 14,
u výstupu z metra B Karlovo náměstí,
Praha 2, mapa

Pracovna ŽENY s.r.o. Praha

ncms.cz/zeny-sro

Domácí, přesto profesionální provensálské prostory.
K dispozici dvě místnosti: A (s kapacitou max. 40 osob) a B (max. 20 osob).
Pronájem je možný na celý den, případně na půl dne. Cena 4 000 Kč/2 000 Kč bez DPH.

Po-Čt 9-17 hod.
Pá 9-16 hod.

Kdykoliv mimo otevírací dobu dle domluvy

WiFi, LCD, projektor, plátno, 3x flipchart, fixy, tiskárna/kopírka/skener, bedničky, 2 vybavené kuchyně, kávovar, mikrovlnka, lednice, stoly, židle, sedačky, křesílka, recepce, terasa, 2x WC, sklad.

40 max
2000 Kč bez DPH / paušální částka

Kristýna Kastenová
+420 723 150 960
Rezervovat e-mailem

Karlínské nám.6,
5 minut od metra Křižíkova
Praha 8 Karlín, mapa

IN-SPIRO

in-spiro.cz

Více než 200 m2 možností, jak v Praze 7 pracovat, přednášet, vzdělávat a inspirovat! Pro akce nabízíme marketingovou podporu, či možnost zařízení cateringu. K pronájmu jsou prostory: max. do 20 lidí (uzavřená místnost) a max. do 50 (openspace)

po-pá 9-17h
(víkendové a večerní akce dle dohody)

Internet, projektor (dálkový ovladač), plátno, flipchart, audiotechnika, kuchyňka (káva, čaj)

50 max
300 Kč s DPH / hodina

IN-SPIRO
+420 734 609 874
Rezervovat e-mailem

Argentinská 286/38
5 minut od MHD Nádraží Holešovice
Praha 7, mapa

Galerie Berlinskej Model

facebook.com/berlinskejmodel

Prostory umělecké galerie. Pro naše potřeby je galerie otevřena pouze středy, zbylé dny jsou volné a je pro veřejnost zavřeno.

Kapacita: cca 20 lidi na sezení, na staní cca 40.
Cena za celý den: 1500- 3500 Kč (s obsluhou baru). Obecně je cena dle dohody na základě druhu dané akce. Nejsme plátci DPH.

dle dohody

Bar, ozvučení, projektor, kávovar, vstup z ulice, výlohy

40 max
200 Kč bez DPH / paušální částka

Richard Bakeš
+420 774 905 194
Rezervovat e-mailem

Pplk. Sochora 9
5 minut metro Vltavská
Praha 7, mapa

Locco

loccospace.com

Zasedací místnosti v centru Prahy, 5 minut od stanic metra Můstek a Muzeum. Pohodlný přístup k službám přilehlé kavárny a komfortní rezervace pomocí mobilní aplikace.
Malá zasedačka pro 4 lidi vhodná na doučování a konzultace 200 Kč / hod. (1 000 Kč / den).
Velká zasedačka pro až 20 lidí 400 Kč / hod. (3 000 Kč / den)

Po - Pá 9:00 – 21:00
So - Ne 12:00 – 20:00

obrazovka, projektor, flipchart, WiFi, služby kavárny

20 max
200 Kč bez DPH / hodina

Locco
+420 776 427 542
Rezervovat e-mailem

Palackého 7,
5 minut od metra Můstek a Muzeum
Praha 1

CryptoLAB / Paralelní Polis

paralelnipolis.cz

Otevřená dílna, hackerspace a výukový prostor v prostorách suterénu Paralelní Polis. Kromě vlastního programu zaměřeného na decentralizaci, moderní technologie, blockchain a IT security nabízíme k pronájmu prostor libovolně rozdělitelný na dvě části (dílna a přednášková místnost), vhodný pro pořádání menších meetupů a workshopů.
Kapacita: 20 osob pro přednášky, 15 pro workshopy

Po - Pá 8:00 - 20:00

Wi-Fi, projektor, zvuková aparatura, variabilní nábytek (židle + pracovní desky/stoly), 3D tiskárny, pájky, základní nářadí v dílně. Možnost zajistit jednoduché občerstvení z vynikající kavárny Bitcoin Coffee či catering od externího dodavatele.

20 max
400 Kč s DPH / hodina

CryptoLAB / Paralelní Polis
+420 774 344 044
Rezervovat e-mailem

Dělnická 43,
15 minut metro Vltavská
1 minuta MHD Maniny/Dělnická
Praha 7, mapa

Rozvodna

tivosro.cz/#coworking

Plně vybavené netradiční prostory vhodné na školení, semináře, jednání, prezentace, umístěné v 1 patře administrativní budovy.

Cena pronájmu: 1500,- Kč bez DPH na půl den (5 hodin), popř. 3000,- Kč bez DPH na celý den.

Po- Pá - 8:00 do 18:00
Víkendy + svátky - po dohodě

Jedna větší místnost vybavena variabilním uspořádáním stolů, projektorem, flipchartem, bílou tabulí, druhá menší pro jednání F2F vybavená malou knihovničkou a 2 křesly se stolem, v ceně je přístup do obou místností včetně vlastní oddělené kuchyňky s kompletním vybavením pro 30 lidí, kávovarem, chladničkou, varnou konvicí a soc zázemím.

20 max
1500 Kč bez DPH / paušální částka

Lukáš Kilián
+420 777 192 145
Rezervovat e-mailem

Na Harfě 916/9a,
5 minut MHD Nádraží Libeň
Praha 9, mapa

CVRK

cvrk.cz/workshopy

Pokud hledáte prostory pro vaše workshopy či přednášky, které jsou navíc spojeny s myšlenkou podpory lokální autorské tvorby, je CVRK to pravé místo pro vás. Na samotné workshopové prostory s profi technikou navazuje café lounge, které nabízí příjemnou neformální atmosféru k odpočinku a občerstvení.

Po – Ne dle dohody.

Zobrazit celý popis

Kapacita: 12 – 15 lidí (na přednášku se vejde až 20 účastníků, ale už je trochu „vydýcháno“

WIFI, dataprojektor, flipchart, whiteboard, kuchyňka vybavená pro cofeebreaky (nádobí, lednice, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnka…)

20 max
400 Kč s DPH / hodina

Inga Chuprova
+420 770 138 237
Rezervovat e-mailem

Milady Horákové 815/42,
3 minuty MHD Kamenická
Praha 7, mapa

Černobílé centru Praha

cernobilecentrum.cz

Vzdělávací prostor 5 min. od metra Národní třída, přesto mimo ruch velkoměsta. Rodinné, klidné a přátelské prostředí. K dispozici velká učebna + malá útulná učebna pro individuální konzultace, kurzy.

Po - Čt 9 - 21
Pá - Ne po dohodě

Zobrazit celý popis

Volné termíny viz. https://www.cernobilecentrum.cz/rozvrh/

Velká učebna – max. 16 lidí
Cena 150,-- - 200,--/hod.

Tabule, TV pro prezentace z NTB, flipchart, kuchyňka s vybavením, internet,

16 max
150-230 Kč s DPH / hodina

Eva Swalens Řepová
+420 602 936 144
Rezervovat e-mailem

Černá 1705/13,
5 min metro Národní třída
Praha 1, mapa

JUST-SPACE

just-home.cz

Dva prostorné a příjemné sály pro různé příležitosti. Vybavené technikou pro prezentace i kuchyní pro společné vaření.

Po–Pá: 9:00–17:00

Zobrazit celý popis

Kapacita
OPEN SPACE: 30–50 osob, cena: 800 Kč/hod.
MEETING SPACE: 12–18 osob, cena: 400 Kč/hod.

OPEN SPACE: Wi-fi, plátno, projektor, ozvučení, mikrofon, flipchart, zatemnění oken
MEETING SPACE: Wi-fi, plátno, projektor, ozvučení, mikrofon, flipchart, zatemnění oken

50 max
400–800 Kč s DPH / hodina

JUST-SPACE
+420 774 001 077
Rezervovat e-mailem

Šrobárova 13, 13000 Praha, mapa

c:eduk

ceduk.info

Jsme soukromá vyšší odborná škola v Praze, ve které propojujeme teorii s praxí a připravujeme studenty, aby se mohli co nejlépe uplatnit na trhu práce. Jsme zábavnější než práce a praktičtější než vejška!

Po–Pá: 15:30–21:30
+ víkend a svátky

Zobrazit celý popis

Prostory k dispozici:

Aula
Kapacita: 55
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 690/835 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 550/666 Kč

Učebna C
Kapacita: 14
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 310/375 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 250/303 Kč

Učebna :
Kapacita: 18
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 350/424 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 280/339 Kč

Učebna E
Kapacita: 18
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 350/424 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 280/339 Kč

Učebna D
Kapacita: 16
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 330/399 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 265/321Kč

Učebna U
Kapacita: 30
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 520/630 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 415/503 Kč

Učebna K
Kapacita: 33
Cena (za hodinu bez DPH / s DPH): 550/666 Kč (15:30-21:30)
Cena o víkendech a svátcích (za hodinu bez DPH / s DPH): 440/532 Kč

V ceně je zahrnuto zapůjčení whiteboardu a fixů.

TECHNIKA
Notebook
Cena pronájmu (za den bez DPH / s DPH): 300/363

Dataprojektor
Cena pronájmu (za hodinu bez DPH / s DPH): 150/182
hod.

55 max
375–835 Kč s DPH / hodina

c:eduk
+420 732 224 235
Rezervovat e-mailem

Eliášova 827/22
Praha 6
160 00, mapa

PONK

ponk.space

Máte nápad? U nás ho zrealizujete od začátku až do konce – od návrhu přes prototyp až po finální zpracování. A ani nemusíte umět všechno, od toho jsme tu my. Naučíme vás s nářadím, které v dílně máme, přiložíme ruku k dílu nebo jen poradíme, jak na to.

PO/ST/PA/SO/NE 14:00 – 19:00

Zobrazit celý popis

Cena pronájmu na osobu: 200 Kč/hod., s členstvím 150 Kč/hod.
Pronájem dílny dřevo: 1500 Kč/hod.
Pronájem zámečnické dílny: 1500 Kč/hod.
Máme kompletní zázemí, od kuchyně po společenskou místnost.

Na dřevo: stolní pila, pokosová pila, ponorná pila, hoblovka s protahem, stolní vrtačka, aku-vrtačky, stopková (ruční) frézka, kmitací pila, oscilační pila/bruska, brusky excentrické, pásové, vibrační, dláta, hoblíky, sukovníky, děrovky; na železo: sloupová vrtačka, pásová pila, svářečka MMA (elektroda), úhlové brusky (flexa), ohýbačka profilů, závitořez a závitníky, kotoučová bruska, pomaloběžná bruska, leštička, pásová bruska.

10 max
1500 Kč bez DPH / hodina

Michal
Rezervovat e-mailem

Přístavní 1187/49, 170 00 Praha 7-Holešovice, mapa

Mocup.space

mocup.space

Unikátní kreativní prostor, studio Mocup Space, můžete využít pro focení produktových fotografií, zejména pro sociální síte, flatlay fotografií, scén s množstvím doplňků a použitím různých pozadí, také pro pořádaní workshopů. Nejlépe sedne blogerům nebo influencerům, kteří hledají kvalitní zázemí na vizuální produkci, pro focení flatlayů (food & beauty blogeři...)
Producentům obsahu na Facebook, Instagram a další social media - freelancery i agentury.
Když potřebujete nafotit produkty s pozadím na svůj eshop a propagaci.
Na portrétové focení s pozadím.

Otevírací doba po domluvě

wifi, gauč, židle, kuchyňka a pracovní stoly
unikátní set podkladových desek
dekorační propriety
základní technika - bílé fotografické pozadí, 3x trvalé světlo (4x70W), softboxy, externí zábleskové světlo pro NIKON, 2x stativ, odrazová deska a kruhový fotografický stan o rozměrech 100 x 170 cm na závěsném systému
doplňkové vybavení - podkladové desky, dřevěné bedýnky, nastavitelné kozy, ventilátor a schůdky

10 max
400 Kč bez DPH / hodina

Peter Konopásek
+420 731 480 297
Rezervovat e-mailem

Karmelitská 379/18, Malá Strana, 118 00 Praha 1
Centrum města Praha 1 - Tram Hellichova - linky 5, 7, 12, 15, 20, 22, mapa

Dohlavy Classroom

meatspace.cz/prostory/dohlavy-classroom

Příjemný prostor pro školení, tréninky a meetingy v centru Prahy.

Po dohodě

Zobrazit celý popis

Příjemný prostor pro školení, tréninky, meetingy a další podobné akce. Klidná lokalita v centru Prahy. Výborná dostupnost a bezproblémové parkování.

Cena pronájmu prostor: 300 Kč/hod., 2000 Kč/den

Magnetická bílá tabule, wifi, projektor na požádání, židle, stoly, kuchyňka s lednicí a mikrovlnnou troubou, WC.

30 max
300 Kč bez DPH / hodina

Jiří Žežulka
+420 775 919 901
Rezervovat e-mailem

Neklanova 152/42, Praha 2 - Vyšehrad, 120 00, mapa

Vzletná

vzletna.cz

Kreativní vzdělávací centrum a coworking na Letné.

Dle domluvy (všední dny i víkendy)

Zobrazit celý popis

Nově otevřené kreativní epicentrum Vzletná nabízí k pronájmu vzdušný prosvětlený prostor na Praze 7, Letné určený pro firemní prezentaci, semináře, přednášky, workshopy nebo cvičení. Vzletná se nachází v 1. patře funkcionalistického palace Letná na adrese Milady Horákové 56.

K pronájmu nabízíme multifunkční prostor pro 20 osob na sezení nebo až 60 osob na stání (cena 500 Kč/h), zasedací místnost pro 6-10 osob (cena 300 Kč/h).

Dataprojektor, wifi, flipchart, tiskárna, reproduktory, kuchyňka, nápoje (káva, voda, čaj), recepce.

60 max
300 Kč bez DPH / hodina

Nadia Sheshukova
+420 774 262 553
Rezervovat e-mailem

Milady Horákové 56, Praha 7

Institut zdravého životního stylu

nutricentrum.cz

Příjemné školící prostory s rodinnou atmosférou ve Veverkově na Praze 7. Možnost uspořádat místnost dle Vašich přání a potřeb, pomoc se zajištěním akce. Prostor je vhodný pro workshopy, semináře, školení, porady, ideálně do 16-ti osob. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Dle dohody

Zobrazit celý popis

Cena: 2.000,- vč. DPH/den.
Kapacita 16 osob nebo dle uspořádání

dataprojektor, wi-fi, flipchart, kuchyňka (nádobí, lednice, mikrovlnná trouba)

16 max
2000 Kč s DPH / paušální částka

Daniela Dostalíková
+420 774 766 051
Rezervovat e-mailem

Veverkova 1229/9,
10 minut od metra Vltavská
Praha 7, mapa

Galerie Zojak

zojakgallery.webnode.cz

Keramické studio spojené s galerií, vhodné pro menší kreativní workshopy.
Kapacita 6 lidí (3 stoly po 2 místech).

Po - zavřeno
Út - 11:00 - 15:30
St-So - 11:00 - 18:00
Ne - 11:00 - 15:00

Wifi, stoly.

6 max
150 Kč s DPH / hodina

Miroslava Ondráčková
+420 601 010 106
Rezervovat e-mailem

Podskalská 18
5 min. metro Palackého náměstí
Praha 2, mapa

Studio F

Multifunkční prostor až pro 80 lidí, nebo plně vybavený ateliér v srdci Letné.

na domluvě

Zobrazit celý popis

Multifunkční kreativní prostor na Letné připravený k vašemu natáčení a focení. Zároveň u nás můžete uspořádat workshopy či jiné události, při kterých oceníte pohodlí. Zajistíme vám perfektní podmínky pro vaši práci i zábavu a nabídneme vám potřebné technické zázemí. Přijďte se k nám podívat!

Cena za pronájem: 2000 Kč/hod., při delším pronájmu než na 6 hodin je možná sleva.

Prostor je flexibilní a můžeme ho upravit přesně podle vašich potřeb.

Projektor a ozvučení jsou samozřejmostí na každé vaší akci.

Prostor na drink po workshopu či školení.

80 míst k sezení, stoly, chill out zóna s gaučem, kávovar ; technika: projektor, ozvučení, základní foto technika, barevná pozadí.

80 max
2000 Kč bez DPH / hodina

Petra Juranová - 2FRESH
+420 721 333 664
Rezervovat e-mailem

Františka Křížka 362/1, 170 00 Praha 7, mapa

Jazyková škola LEXIS

lexis.cz

Jazyková škola LEXIS nabízí své učebny v Praze 3 k dlouhodobému i jednorázovému pronájmu pro vzdělávací aktivity.

Po – Ne 7:00 – 21:00

Zobrazit celý popis

Jazyková škola LEXIS poskytuje služby v oblasti jazykového vzdělávání a nabízí pronájem svých učeben v Praze 3 nedaleko VŠE.

Přístup do učeben je přes ostrahu v úrovni ulice. Učebny jsou světlé, mají všechna okna se sklopnými svislými žaluziemi pro zatemnění místnosti a jsou orientovány do vnitrobloku. Je v nich tedy klid.

Kapacita prostor je 4 až 20 osob.

Bílá tabule, CD (MP3) přehrávač, stoly, židle, kuchyňka se základním vybavením (hrnečky, skleničky, lžičky, varná konvice, mikrovlnná trouba) , aquabar s vodou zdarma, dělené toalety, Wi-Fi, dataprojektor (v malých učebnách účtujeme zvlášť). V recepci je možné zakoupit čaj a presovanou kávu (čerstvě mletá italská presovaná káva z kvalitních zrn). Občerstvení je možno přinést i vlastní.

20 max
250 Kč s DPH / hodina

Daniela Pechačová
+420 602 831 834
Rezervovat e-mailem

Seifertova 85, Praha 3, 130 00, mapa

Škola plnění přání, s.r.o.

skolaplneniprani.cz

Naše školicí místnost je ideální na semináře, školení, workshopy, kurzy, či pracovní setkání.

Po – Pá od 9:00 do 18:00, dle dohody možné i déle, max. však do 21:00 hod.

Zobrazit celý popis

Kapacita místnosti je 20 osob na sezení (možnost přidání místa do 30 osob). Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání. Lze ji přizpůsobit na kurz, workshop, vše na vyžádání. V rámci rezervace poskytujeme zdarma vodu, kávu a čaj.

Platbu lze uskutečnit fakturou, a to vždy se splatností do 3 pracovních dní, vystavenou v den objednání místnosti.

Denní světlo, bezbariérový přístup, zatemnění, wi-fi, klimatizace, plátno, projektor, flip chart, otočná bílá tabule, zdarma voda, káva a čaj.

30 max
480 Kč s DPH / hodina

Lucie Francová
+420 731 838 278
Rezervovat e-mailem

Hálkova 1406/2, 120 00 Praha 2, mapa

Ski a Bike Centrum Radotín

kola-radotin.cz

K pronájmu nabízíme lektorům Naučmese náš nový multifunkční areál, v němž se snoubí moderní prodejní prostory našich obchodů, restaurace a konferenční prostory. Vybírat můžete ze dvou sálů: velkého multifunkčního sál (83 m²) a meeting roomu / salonku (48 m²).

dle domluvy

Zobrazit celý popis

Citlivě zrekonstruované industriální prostory vhodné pro jakékoliv setkání či event.

„Bývalá továrna na tělocvičné náčiní založená v roce 1910 úspěšným prvorepublikovým továrníkem Josefem Vindyšem. V době své největší slávy exportovala do celé Evropy a USA. Pokud jste někdy cvičili na klasických bradlech či kruzích, je dost pravděpodobné, že pocházely právě z Radotínské Vindyšovky.“

Pronajmout si u nás můžete rovnou dva prostory:

1) Velký multifunkční sál - 83 m²
Moderní, prosvětlený sál vhodný pro nejrůznější příležitosti od školení či besedy až po lekce tance, či skupinové cvičení. Prostor se nachází v citlivě zrekonstruované továrně z roku 1910, při jejíž rekonstrukci byl kladen důraz na zachování industriálního rázu.

Kapacita:
Divadelní uspořádání - 84 míst
Školní uspořádání - 29 míst

Vybavení:
Ozvučení, projektor, flipchart, wi-fi

Cena (vč. DPH):
Celý den: 9 600 Kč
Půl dne: 4 800 Kč
hodina: 1 440 Kč

2) Meeting room / Salonek - 48 m²
Moderní, prosvětlený salónek vhodný pro menší skupiny. Prostor se nachází v citlivě zrekonstruované továrně z roku 1910, při jejíž rekonstrukci byl kladen důraz na zachování industriálního rázu.

Kapacita:
Divadelní uspořádání - 36 míst
Školní uspořádání - 18

Vybavení:
Ozvučení, projektor, flipchart, wi-fi

Cena (vč. DPH):
Celý den: 4 800 Kč
Půl dne: 2 400 Kč
Hodina: 720 Kč

Ozvučení, projektor, flipchart, wi-fi.

36 max
720 Kč s DPH / hodina

Jirka Jetmar
+420 608 898 288
Rezervovat e-mailem

Na betonce 114/2, Praha 5 - Radotín, 15300, mapa

Bomton Academy

bomtonacademy.cz

Nabízíme vám k pronájmu prostory školicího kadeřnického centra Bomton Academy. Prostor je ideální pro vaše soukromá setkání, meetingy, školení, akce pro kadeřníky / vizážisty / stylisty, soutěže a další podobné akce.

Otevírací doba: 7:00 - 21:00

Zobrazit celý popis

K dispozici jsou vám dva oddělené prostory, fotostěna, kuchyňka, mycí boxy a vše, co budete k práci potřebovat. Prostory je možné pronajmout také společně.

Cena pronájmu za Sál 1 je 1000 Kč s DPH / hod, za Sál 2 je 1200 Kč s DPH / hod.

Cena za oba prostory činí 2000 Kč s DPH / hod.

Minimální doba pronájmu celé Bomton Academy jsou 3 hodiny.

Podium, flipchart, TV, DVD, audiosystém, projektor, wifi, fotoprostor.
Využití PC, skeneru a tiskárny.
Možnost zakoupení nápojů.

20 max
1000 - 1200 Kč s DPH / hodina

+420 734 797 405
Rezervovat e-mailem

Blanická 15, 120 00 Vinohrady, mapa

Prostor na Slunečním náměstí

Místo pro Vaše aktivity - školení, doučování, semináře atd.

Dle dohody. Otevírací dobu nemáme, vše je po telefonické domluvě anebo e-mailem.

Zobrazit celý popis

Díky dobré poloze u MHD stanic je snadné se k místnosti dostat. Místnost je ve druhém patře a v prvním se náchází potravinářství, kavárna a restaurace.

Wifi, židle, stoly, kuchyňka s ledničkou, pohovka, skříně, tabule s fixy, veřejné WC na patře.

15 max
150 Kč s DPH / hodina

Ignat Anaškin
+420 775 236 986
Rezervovat e-mailem

Petržilková 2583/11.
Pěšky od stanice Hůrka (žlutá linka B) nebo od autobusové zastávky Hůrka - 3 minuty., mapa

Lampárna Lidická

lamparnalidicka.cz

Stará továrna přebudovaná na moderní coworkingové centrum…To je Lampárna v Lidické ulici na Andělu. Žádné nudné kanceláře a prosklené zasedačky. Ale fascinující prostory, v nichž průmyslová architektura staré Prahy přirozeně splývá s modernou.

Preferujete komorní prostředí a individuální přístup? Přijďte k nám do LAMPÁRNY!

Otevírací doba: 8.00 – 22.00, případně dle domluvy.

Zobrazit celý popis

Nabízíme volné prostory pro eventy všeho druhu:

Zasedací místnost (17m2), kapacita 5 – 10 osob. Cena: 250 kč/hodina, 1 200 Kč půldenní paušál (4 – 6 hodin), 1 900Kč (7 hodin a déle).
Místnost pro coworking (45 m2), kapacita 10 – 25 osob. Cena: 900 Kč/hodina, 4 000Kč půldenní paušál (4 – 6 hodin), 6 400Kč (7 hodin a déle).
Multifunkční sál (55 m2), kapacita 20 – 45 osob. Cena: 990 kč/hodina, 4 900 Kč půldenní paušál (4 – 6 hodin), 7 900Kč (7 hodin a déle).

Uvedené ceny jsou bez DPH, v případě dlouhodobější spolupráce nabízíme slevy z ceníkových cen.

Wifi, projektor a flipchart již v ceně pronájmu.
K dispozici samoobslužný bar s kávovarem, rychlovarnou konvicí a ledničkou.

55 max
od 250 Kč bez DPH / hodina

Martina Mertelová
+420 737 567 606
Rezervovat e-mailem

Lampárna Lidická, Lidická 31, 150 00, Praha 5, mapa

Evocreative s.r.o.

Jsme mladý a přátelský, mezinárodní tým, s příliš velkou kanceláří :)

9:00 - 17:00, po dohodě i mimo pracovní dobu

Zobrazit celý popis

Naše kancelář se nachází na Letné, v blízkosti Stromovky. Můžete si u nás pronajmout celý meeting room, který je vhodný pro přednášky a prezentace, nebo svoje místo, kde si můžete sednout a v klidu pracovat. Můžete volně využívat naší kuchyňku a nebo chill room s gaučem.

Cenu za pronájem prostor - 300 Kč/hod, 1500 Kč/den

internet, projektor, kuchyňka, pracovní místo s monitorem, tiskárna

20 max
300 Kč bez DPH / hodina

Lucie Coufalová
Rezervovat e-mailem

Veletržní 45, Praha 7, mapa

Jóga Vinohrady

jogavinohrady.cz

Sportovní sál k výuce pohybových aktivit (jógy, fyzio, masáže, meditace, semináře či různé DIY workshopy). Prostor vhodný také pro terapie a soukromé lekce, dále pro natáčení videí/podcastů. K dispozici kuchyňka, sál pro 12 osob, relaxační prostor/šatny, malá zahrádka, wc a sprcha, pomůcky na cvičení.

PO-P8 9:30 - 16:00, víkendy jsou volné celé dny.

Jógamatky, bolstry, dřevěné bločky, strapy a kuchyňka.

12 max
350 Kč bez DPH / hodina

Helena Nehasilová
+420 723 154 573
Rezervovat e-mailem

Americká 27, Praha 2, 12000, mapa

Fosa, o. p. s.

K pronájmu jsou k dispozici 3 místnosti. Hlavní velká místnost (38 m2) je ideální pro pořádání seminářů a workshopů pro cca 12 - 16 osob, uspořádání stolů a židlí je variabilní. Dále jsou k dispozici další dvě menší místnosti pro 4 (7 m2) a 6 lidí (14 m2). Areál se nachází v blízkosti stanice metra C Chodov. V sousedství se nachází restaurace. Prostor se nachází v 1. patře, k dispozici výtah.

Po domluvě možné kdykoliv.

Hlavní místnost je vybavena stoly, židlemi, malými odkládacími stolky, bílou tabulí, flipchartem, magnetickými lištami, počítačem, klimatizací a nástěnným LCD monitorem. Dvě menší místnosti jsou vybaveny stoly, židlemi, počítačem a bílou tabulí. Součástí prostor jsou troje oddělené toalety a kuchyňka. Lze se připojit k wi-fi.

16 max
250 Kč s DPH / hodina

Veronika Floreová
+420 775 350 115
Rezervovat e-mailem

Filipova 2013/3, Praha 4, 148 00 (cca 10 minut od metra Chodov)., mapa

teritorium7

teritorium7.cz

Prostor 32 m2 v příjemném, klidném a takřka domácím prostředí pro 10 pro akce tvořivého charakteru (počet míst kolem stolu) nebo 13–20 lidí pro akce přednáškového typu.

Dle dohody.

Zobrazit celý popis

Prostor se hodí na workshopy a kurzy; porady, jednání a hackatony; semináře, školení, přednášky, představení produktů, křty, autorská čtení a jiná společenská setkání a akce. Okolí je velmi fotogenické (industriální zastavěnost, marina, řeka, zeleň).

Hlavní místnost je prosvětlená, vzdušná, s velkou výlohou a hezkým výhledem do ulice. Uspořádání hlavní místnosti je variabilní, lze ho uzpůsobit k sezení u stolu, či bez něj; k tvoření nebo volnosti pohybu. V mezipatře se nachází toaleta a malá kuchyňka vybavená potřebným nádobím, s varnou konvicí, kávovarem a mikrovlnkou. Na hlavní stěně se nachází představení tvorby 5 českých designérek.

V závislosti na vašich potřebách je k dispozici také flipchart, můžeme zabezpečit projektor; samozřejmostí je wi-fi připojení.
Na požádání zajistíme catering a výbornou kávu z lokální pražírny.

Wi-fi, projektor, flipchart, kávovar, varná konvice, mikrovlnná trouba.

20 max
350 Kč s DPH / hodina

Johana Kratochvílová
+420 776 610 321
Rezervovat e-mailem

U Průhonu 17, Praha 7
5 minut chůze od tramvajových zastávek Maniny a U Průhonu, 12 minut od metra C (Vltavská, Nádraží Holešovice) a B (Palmovka), mapa

MENZO, a.s.

Moderně vybavené místnosti o velikosti 47m vhodné pro účely školení, učebny, obchodního jednání. Pronájem je možný krátkodobý (hodinový), periodický. Kapacita 10 osob + lektor Místnost a je vybavena nábytkem, wifi internetem, tabulí, flipchartem a projektorem. Možnost využití kuchyňky a zahrady ve vnitrobloku.

7:00 – 19:00 (jinak dle domluvy)

Zobrazit celý popis

Nabízíme pronájem moderně vybavené místnosti o velikosti 47m vhodné pro účely školení, učebny, obchodního jednání, apod. Pronájem je možný krátkodobý (hodinový), periodický. Místnost je vhodná pro 10 osob + lektor Místnost a je vybavena nábytkem, wifi internetem, tabulí, flipchartem a projektorem. Možnost využití kuchyňky a zahrady ve vnitrobloku.

Pracovní místa (stůl, židle), projektor, flipchart, promítací plátno, místnost na občerstvení – vybaveno nádobím, stoleček a křeslo pro lektora, wifi připojení

10 max
350 Kč s DPH / hodina

Petra Kolesárová
+420 733 647 671
Rezervovat e-mailem

Křižíkova 185/35, Praha 8, mapa

Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

aperio.cz

Nabízí k pronájmu reprezentativní zasedací místnost (kapacita 16 osob) v našich kancelářích v centru Prahy u Vltavy s vyhlídkou na Pražský hrad, poblíž Palackého náměstí. Prostor je vhodný pro pořádání seminářů, supervizí, schůzek, diskuzních a dalších akcí pro jednorázové i pravidelné pronájmy.

Dále nabízí k hodinovému pronájmu poradenskou či terapeutickou místnost (kapacita 2-3 osoby). Ta se hodí pro pořádání pravidelných poradenských či terapeutických sezení, individuální jazykové výuky nebo doučování. Místnost lze taky využít i jako malou kancelář či pracovnu.

Otevírací doba po domluvě.

Zobrazit celý popis

V případě potřeby je možné nábytek v zasedací místnosti libovolně upravit nebo pohodlně složit a vznikne tak prostor pro volný pohyb.

K oběma místnostem můžete využít také sociální zařízení včetně koupelny a společné kuchyně vybavené rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a termoskou na horkou vodu.

Kávu a čaj si lze uvařit za drobný příspěvek v kuchyni.

Ceník zasedací místnosti:
Celý den (8 h) - 3.500 Kč
Půlden (4 h) - 1.900 Kč
Hodinová sazba - 500 Kč
Další varianty po domluvě. V případě pravidelného pronájmu rádi nabídneme slevu.

Ceník poradenské místnosti:
5 hodin měsíčně - 900 Kč (á 180 Kč/hod.)
10 hodin měsíčně - 1.600 Kč (á 160 Kč/hod.)
20 hodin měsíčně - 2.800 Kč (á 140 Kč/hod.)
Ceny se odvíjejí podle rozsahu pronájmu. Další varianty po domluvě.

Zasedací místnost: šest skládacích stolů a šestnáct stohovatelných židlí, připojení na wi-fi, flip-chart, dataprojektor (za příplatek 100 Kč zapůjčíme), nádobí na drobné občerstvení.

Poradenská místnost: pracovní stůl, tři židle a konferenční stolek, připojení na wi-fi, v případě potřeby flip-chart.

16 max
od 140 Kč Kč s DPH / hodina

Eva Dytrychová
+420 777 549 909
Rezervovat e-mailem

Dřevná 2,
Praha 2 Nové Město,
128 00, mapa

Hudební studio Delar

Místnost k pronájmu na Praze 2 pro hudební výuku a akce pro 15 osob

dle dohody

Zobrazit celý popis

Místnost je vybavena prvotřídní zvukovou aparaturou s mikrofony. K dispozici je elektronické piano, akustické kytary. Odhlučeno na lekce zpěvu. Cena 200-250 Kč/hod.

Odhlučnění, zvuková aparatura, mikrofony, elektronické piano, akustická kytara.

15 max
200 – 250 Kč s DPH / hodina

Hudební studio Delar
+420 774 545 482
Rezervovat e-mailem

V Tůních 10 Praha 2
5-7min chůze od I.P. Pavlova., mapa

Popis Vybavení Kapacita Cena Kontakt a adresa

Impact Hub Brno

hubbrno.cz

Coworkingové centrum v továrním prostoru bývalého pletařského ústavu. K pronájmu několik zasedaček s kapacitou 8 až 16 osob. K dispozici i konferenční prostory pro početnější setkání.

Po – Pá: 8-18 h

Zobrazit celý popis

K pronájmu jsou tři zasedací místnosti: šedá (až 8 osob), žlutá (až 12 osob) a zelená (až 16 osob). Jsou odhlučněné a plně vybavené. Ceny se pohybují od 440 Kč (+DPH). K dispozici i větší prostory s kapacitou až 110 hostů. Možnost zajištění cateringu, v prostorách je i samooblužný bar.

Internet, LCD obrazovky, projekční plátno, flipchart, bar, catering.

16 max
od 440 Kč Kč bez DPH / hodina

+420 777 201 518
Rezervovat e-mailem

Cyrilská 7, Brno 602 00
10 minut od hlavního nádraží, mapa

CoSpace Brno

K pronájmu jsou čtyři místnosti. Všechny jsou pro 8 osob.

8:00 - 18:00 hodin

Zobrazit celý popis

Všechny místnosti jsou v centru Brna vhodná pro setkání, prezentaci, školení. K dispozici je projektor, whiteboard, flipchart. O přestávkách je možné využít vstupní lounge s barem, kde je káva, voda a čaj zdarma.

Projektor, whiteboard, flipchart.

8 max
250 Kč s DPH / hodina

Karolína Zlámalová
+420 734 151 969
Rezervovat e-mailem

Kounicova 35, Brno Střed, mapa

Coworking Mitrowski

mitrovski.cz/coworking

Coworkingové centrum. Menší přednášející místnost pro cca 10 lidí. K dispozici je také větší přednášející místnost pro 40 lidí.

Po - Pá 8:00 - 22:00

Projektor ve větší místnosti, bedničky, malá kuchyňka, v přízemí restaurace

10 max
200 Kč s DPH / hodina

+420 606 122 134
Rezervovat e-mailem

Veletržní 13,
5 minut od MHD Výstaviště - hlavní vstup
Brno, mapa

Jazykové centrum Correct

jc-correct.com/pronajem-uceben

Jazykové centrum, k dispozici je 5 učeben a zázemí, vše v samém centru Brna.

Po - Čt 9:00 - 21:00
Pá 9:00 - 16:00
Víkendy dle domluvy

Zobrazit celý popis

Ceny pronájmu: 1 hod 200 Kč, 4 hod 600 Kč, 1 den 800 Kč.
Pozn.: Ve všední dny po 16:00 zpravidla vždy plně obsazeni.

Tabule/flipcharty, fixy, dataprojektor, internet, CD/mp3-přehrávače, kuchyňka, možnost zajistit coffee break.

12 max
200 Kč s DPH / hodina

Václav Solich
+420 606 275 717
Rezervovat e-mailem

Kozí 2
2 minuty od Náměstí Svobody
Brno, mapa

Dílna Matilda

dilnamatilda.cz

Výtvarná dílna, prostory jsou vhodné pro všechny druhy kurzů - výtvarné, přednáškové či výrobní.

Dle potřeby

Stoly a židle pro cca 8 lidí, umyvadlo s vodou, možnost konat i část kurzu venku na uzavřeném dvoře, kuchyňka s mikrovlnkou, v nabídce čaj a káva.

10 max
130 Kč s DPH / hodina

MO.nika Jankůj
+420 774 704 044
Rezervovat e-mailem

Palackého třída 95,
u zastávky MHD Semilasso,
Brno, mapa

COWO Brno

cowobrno.cz

Coworkingové a přednáškové centrum v srdci Brna. K dispozici větší přednášková místnost (kapacita až 25 osob) s flexibilním uspořádáním podle vašich potřeb a menší zasedací místnost (kapacita až 8 osob).

Po-Ne 7:00-23:00

Zobrazit celý popis

Možnost zajištění drobného občerstvení a nápojů po celý den. Propagace akcí prostřednictvím newsletteru, webu a sociálních sítí samozřejmostí.

Internetové připojení, projekční technika, reproduktory, flipchart, tabule, kopírka, skener, vybavená kuchyňka k dispozici

25 max
200 Kč bez DPH / hodina

COWO Brno
+420 733 437 467
Rezervovat e-mailem

COWO Brno
Moravské nám. 4, 2. patro
Brno - střed
2min od Náměstí Svobody a České, 10min od Hlavního nádraží, mapa

Expediční klubovna

expedicniklubovna.cz

Útulné prostory v centru Brna. K dispozici je promítací místnost a kavárna.
Kapacita promítací místnosti je 30 až 40 lidí. Cena nájmu je 250,- za hodinu.
Prostor kavárny je pro 9 lidí. Cena nájmu je 100,- za hodinu.

Otvírací doba je podle domluvy, dokonce existuje i možnost přespat.

Promítací místnost: Projektor, internet, reproduktory, bar s nabídkou čaje a kávy.
Kavárna: 4 křesla a 5 židli, 3 stoly (je to vidět na fotkách), bar s nabídkou čaje a kávy.

40 max
150 Kč s DPH / hodina

Expedition Club
+420 608 828 666
Rezervovat e-mailem

Jezuitská 1,
5 minut od Náměstí Svobody
Brno-střed, mapa

ML-studio

ml-studio.cz

Multifunkční sál se zrcadlovou stěnou v centru Brna vhodný i na víkendové semináře, kurzy a workshopy. Prostor v našem studiu radosti je multifunkční jak pro taneční lekce, tak pro semináře či pohybovky, nebo přednášky.

Po-Pá 8:00-17:00
víkendy dle domluvy a možností

Zobrazit celý popis

Velikost sálu 40 m2. Kapacita sálu pro tančení a cvičení je cca 15 lidí, pro seminář na pohodlné sezení 20 lidí.

Cena pronájmu:

Po - Pá - pro pravidelné pronájmy* 1x týdně: 250 Kč/hod,

Po - NE - pro nepravidelné či nárazové pronájmy: 350 Kč/hod,

So + Ne - celý den - 1 800 Kč/den (při prvním pronájmu), 1 500 Kč/den (při dalších
pronájmech)

Celý víkend (SO - NE): 2 800 Kč (při prvním pronájmu), 2 500 Kč (při dalších
pronájmech)

*Zvýhodněné balíčky pro lektory Naučmese:
*Po - Pá:
4 až 7h v měsíci - 220 Kč/h
8 až 12h v měsíci - 200 Kč/h
12 a více hodin - 170 Kč/h
Víkendy: 2x víkend ve 3 měsících 2000 Kč/víkend

Storno podmínky:

● měsíc před pronájmem 0% srážka (vše vrátíme)

● 29-14 dní před pronájmem 50% srážka (vrátíme půlku)

● 13-7 dní před pronájmem 75% srážka (vrátíme kousek)

● 7-0 před pronájmem 100% srážka (nevrátíme)

● Platí se měsíc do konání, pokud je prostor objednán méně než měsíc, tak
očekáváme platbu do 3 pracovních dnů od sjednání termínu.

● Rezervace sálu je platná po mailovém potvrzení do 3 dnů a uhrazení
částky.

* Pravidelným pronájmem se rozumí pronájem sálu po dobu minimálně tří měsíců ve smluvený čas aspoň jednou týdně. Výjimku tvoří státní svátky a předem dohodnuté vyloučené termíny.

Lektorům nabízíme možnost sdílení jejich akcí na našem Facebooku.

Varná konev, nádobí, zvukové zařízení, zrcadlová stěna, 20 skládacích židlí, kavalce na nízké sezení, flipchart, jogamatky, na podlaze je baletizol. Součástí je šatna a společné zázemí (WC, sprcha, kuchyňka). Možnosti využívání: dle domluvy.

30 max
170 Kč s DPH / hodina

Ing. Kateřina Bedlivá
+420 601 251 611
Rezervovat e-mailem

Dvořákova 13 (2.patro)
5 minut MHD Malinovského náměstí
Brno, mapa

Kluby městské části Brno-střed

brno-stred.cz/klubovny

Městská část Brno-střed nabízí veřejnosti možnost krátkodobých pronájmů prostor občanských klubů a prostor Společenského centra ÚMČ Brno-střed. Prostory je možné využít pro vzdělávací a menší kulturní akce, zkušebny hudebních uskupení, jednání nebo pro pravidelná setkávání spolků.

dle dohody

Zobrazit celý popis

Na adrese Kounicova 43 je k dispozici sál o rozloze 55 m² vybavený stoly a židlemi, WC a kuchyňkou.
Aktuální volné termíny jsou k vidění na web. stránkách:
http://www.brno-stred.cz/modules/booking/?rewrite=modules/booking

kuchyňka, WC, židle, stoly

60 max
250 Kč s DPH / hodina

Edita Korduliaková
+420 542 526 266
Rezervovat e-mailem

Kounicova 43,
Brno - střed, mapa

EDUnesto Brno

edunesto.com

Coworkingový prostor v samotném centru Brna s možností zážitkového tématického ubytování. Náš prostor je ideální pro teambuildingy a hackathony, které můžou trvat i více dní. Jsme schopni navrhnout kompletní balíček školícího zázemí pro práci a tvorbu, ubytování, zážitky a catering všeho druhu.

po- ne 8:00 - 20:00

Zobrazit celý popis

Ceník:
malý prostor (12 osob) - 2700 Kč/den
velký prostor (70 osob) - 4800 Kč/den
celý prostor - 5900 Kč/den

Ceny jsou bez DPH.

Parkování naproti, pár deset metrů od nás, v Domini parku.

Vysokorychlostní internet, Flipchart, chytrá zeď, klimatizace, vstup na terasu, projektor s plátnem, skvělé reproduktory, variabilní kreativní nábytek pro různé uspořádání, kuchyňka, možnost objednat catering na celý den i večer.

70 max
2700 Kč - 5900 Kč bez DPH / paušální částka

EDUnesto Brno
+420 737 130 131
Rezervovat e-mailem

Veselá 14,
2 minuty od náměstí Svobody,
5 minut z Hlavního nádraží
Brno, mapa

Better Together

Apartmán o rozloze 150 m2. Čtyři pokoje, prostorný obývací pokoj. Možnost vytvoření workshopového prostředí až pro 20 osob. Vhodné pro komplexní workshopy i na několik dní, a na celodenní workshopy, kde chce mít člověk prostor odpočinout si v obýváku nebo na terase během přestávky.

Po dohodě

Zobrazit celý popis

Umístění stolů dle přání (bez stolů třeba na jógu nebo pohybové aktivity, pouze židle, stoly do U, kruh, L, T, divadelní řady).
Světlý, prostorný, vysoké stropy.
Vlastní kuchyň a terasa v tichém vnitrobolku v centru Brna. S možností i přespání až pro 16 osob.

Cena celého apartmánu od 3900 bez DPH.
Za přespání si účtujeme + 250 Kč za každou osobu/noc.

Projektor, flipchart, stoly, židle, kuchyně. Možnost zajištění přespání, snídaní i celodenního občerstvení.

20 max
3900 Kč s DPH / paušální částka

EDUnesto Brno
+420 737 130 131
Rezervovat e-mailem

Veselá 14,
Brno střed

Vzdělávací centrum TC academy s.r.o.

tcacademy.cz

Školící místnost téměř v centru Brna s kapacitou až 25 osob. Samostatná kuchyňka a kompletní vybavení. Parkování zdarma

dle domluvy

Wifi připojení, Smart TV s úhlopříčkou 189 cm. Flipchart/tabule na fixy. Kuchyňka - káva, čaj, voda kdykoliv k dispozici. Stoly a křesla s kterými lze libovolně manipulovat. Bezbariérový přístup.

25 max
250 Kč s DPH / hodina

TC academy s.r.o.
+420 703 144 626
Rezervovat e-mailem

Křenová 71,
MHD Masná
Brno, mapa

Kulturní fara - KAFARA

kafara.cz

Fara v Obřanech, místo které má svou historii i velice specifický nádech. Místo k posezení v zimě i v létě, zahrádka, kavárna, ateliér, multifunkční sál a stěžejní kulturní bod nejen Obřan.

dle domluvy

Zobrazit celý popis

K dispozici salonek (kapacita cca 15 lidí) a sál (kapacita 40).

projektor, kavárna, salonek, multifunkční sál

40 max
200 Kč s DPH / hodina

Tomáš Poprik
+420 728 272 096
Rezervovat e-mailem

Fryčajova 78/16
5 minut MHD Obřanský most
Brno-Maloměřice a Obřany, mapa

OC Nosreti

nosreti-reality.cz

Obchodní centrum v centru Brna s bezbariérovým přístupem.

Po – Pá 8:00 – 21:00
So – dle dohody

Zobrazit celý popis

K dipozici:
• Konferenční místnost (max. 50 osob)
• Zasedací místnost (max. 20 osob)
• Meeting Point (max. 10 osob)

Cena:
Konferenční místnost:
4 000 Kč / den
800 Kč / hodina
Zvýhodněné sazby pro neziskové organizace

Zasedací místnost a Meeting Point:
1 500 Kč / den
300 Kč / hod.
Zvýhodněná sazba pro neziskové organizace

Lze si doobjednat coffee break v různých variantách (kávovar, čaj, nápoje, sladké a slané občerstvení). Dále možnost zajištění rezervace v osvědčených restauracích v blízkosti a nahlášení výběru jídel či umístění navigačních panelů o Vaší akci po budově OC.

Konferenční místnost:
Dataprojektor s promítacím plátnem
Ozvučení s mikrofonem
Wi-Fi
Klimatizace
Chytrá zeď vč. fixů
Elektrická zásuvka pro každého účastníka

Zasedací místnost:
Dataprojektor
Flipchart vč. fixů
Wi-Fi
Klimatizace
Aquamat
Elektrické zásuvky

Meeting Point:
Konferenční křesílka a stolky
Klimatizace
Wi-Fi
Kávovar

50 max
300-800 Kč s DPH / hodina

OC Nosreti
+420 543 533 911 420 606 720 580
Rezervovat e-mailem

Křenová 409/52
602 00 Brno, mapa

Zázemí - terapeutické centrum

zazemi.org

Zázemí je prostor pro osobností rozvoj a terapii v centru Brna s jedinečnou atmosférou.

Dle domluvy

Zobrazit celý popis

V Zázemí je možné pořádat jednorázové i pravidelné akce. Hodí se pro kurzy, workshopy, individuální konzultace, firemní či komunitní akce, komorní divadelní představení či koncerty. Hlavní místnost má velikost 55 m², s možností variabilního uspořádání. Nachází se na adrese Václavská 12a, poblíž Mendlova náměstí. V Zázemí především uvítáme akce, které se týkají psychoterapie či osobnostního rozvoje. U takových nabízíme i pomoc s propagací a záštitu našeho centra, pokud o ni budete mít zájem. Vítány jsou ale i jakékoli jiné akce, pro které vám prostory přijdou inspirativní. Pokud však nesouvisejí s programovou náplní centra, nabízíme pouze pronájem, případná propagace akce je na vás. Pro všechny typy akcí vám prostor připravíme podle vašich představ. Budete-li mít zájem, rádi vám také pomůžeme zajistit občerstvení a nápoje.

Židle, velké stoly, konferenční stolky, dataprojektor s pointerem a ovladačem, flipchart, bluetooth reproduktor, wi-fi, několik podušek, polštářky, kávovar a rychlovarná konvice, základní občerstvení (káva, čaj, voda), základní nádobí, 2x toalety, sprcha.

30 max
300-400 Kč bez DPH / hodina

Petra Andrášik
+420 602 468 476
Rezervovat e-mailem

Václavská 12a, Brno, 60300 (1 min. od zastávky Václavská, 3 min. od zastávky Mendlovo náměstí), mapa

Spielberk Office Center

Prostory u recepce, příp. zasedací místnosti a prostor nově otevřené kavárny.
Kapacita dle dohody

17 - 21 hodin

stoly, židle, flipchart

0 max
0 Kč bez DPH / hodina

Nikola Hofmanová
+420 731 506 557
Rezervovat e-mailem

Holandská
10 minut MHD Vojtova
Brno, mapa

Ateliér ONE TAKE

onetake.cz/pronajem-prostoru

Kreativní industriální místnost o rozloze 140 m2 blízko centra v Brně. Prostor je možné využít na workshopy, školení, konference, eventy, firemní akce, jednání, přednášky, kurzy nebo cokoliv jiného.

Po - Ne 8.00 - 22:00

Zobrazit celý popis

Naše prostory mají výbornou dostupnost MHD z centra města a velké parkoviště zdarma. Nabízíme wifi připojení, možnost vlastního cateringu, dataprojektor, plátno, ozvučení, flipchart, osobní přístup, milý personál a k tomu ještě nejlepší kafe v Brně.

Cena za hodinu je 500 Kč, pronájem na celý den nebo dlouhodobý pronájem dohodou.

Velká projekční plocha, dataprojektor, flipchart, ozvučení, wifi, kafe, parkoviště.

35 max
500 Kč s DPH / hodina

Pavol Bigoš (+420 608 348 109), Luděk Šmerda (+420 731 622 213)
Rezervovat e-mailem

Zábrdovická 25/2. 615 00, Brno - Židenice

Popis Vybavení Kapacita Cena Kontakt a adresa

Impact Hub Ostrava

hubostrava.cz

Coworkingové centrum, místo pro pořádání akcí a kurzů. K pronájmu je několik zasedaček s kapacitou od 5 do 10 osob. K dispozici i konferenční prostory pro početnější setkání.

Po - Pá 7:30 - 17:30

Zobrazit celý popis

K pronájmu jsou tři zasedací místnosti: modrá (5 osob), žlutá (až 5 osob) a dřevěná (až 10 osob). Jsou odhlučněné, plně vybavené a je možné je uspořádat dle potřeby; ceny se pohybují od 289 Kč (+DPH). K dispozici i větší prostory s kapacitou 16 až 40 hostů, pro které jsou ceny kalkulovány individuálně. Možnost zajištění cateringu.

Internet, flipchart, LCD obrazovky, projekce, audio...

10 max
od 289 Kč bez DPH / hodina

Impact Hub Ostrava
+420 774 142 014
Rezervovat e-mailem

Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00
5 minut od zastávky Most M. Sýkory, mapa

Kulturní dům K-TRIO

kulturajih.cz/cz/pronajmy/k-trio

Pořádání kurzů, seminářů, školení, konferencí, prezentačních i kulturních akcí a výstav. K pronájmu 3 salónky pro 4-40 osob a 3 sály pro 10-200 osob.

PO-NE 8-20 (dle potřeby)

Zobrazit celý popis

Prostory jsou vybavené a je možné vyřešit individuální uspořádání dle potřeb lektora.
Snadná dostupnost MHD, možnost parkování, bezbariérový přístup, gastronomické služby.

wi-fi, flipchart, projektor, klimatizované prostory, hlavní sál je vybaven indukční smyčkou pro neslyšící

200 max
od 250 Kč Kč bez DPH / hodina

Jarmila Krejčová
+420 603 508 452
Rezervovat e-mailem

Kulturní zařízení Ostrava-Jih,
příspěvková organizace
Dr. Martínka 1439/4,
Ostrava-Hrabůvka, PSČ 700 30, mapa

Ateliér Písmodílna

gebauerova.com

Pronájem na 2-4 hod.: 300 Kč/hod.
Pronájem na 5-10 hod.: 280 Kč/hod.
Sazba při delším pronájmu, avšak max. dva dny: dohodou

Příklad
Jednodenní pronájem na max. 12 hodin: 1900 Kč
Dvoudenní pronájem: 3000 Kč

dle dohody

Flipchart, lze domluvit promítačku, kuchyňský kout s kávovarem, mikrovlnkou, lednicí, konvicí

16 max
280 Kč s DPH / hodina

Renáta Gebauerová
+420 775 853 371
Rezervovat e-mailem

Opavská 821/65,
MHD Poruba Vozovna
Ostrava - Poruba, mapa

Pracovna ŽENY s.r.o. Ostrava

zenysro.cz

Útulná pracovna v Zábřehu, kterou si zamilujete.

Po telefonické domluvě.

Zobrazit celý popis

Skvělá dostupnost, kousek od dálnice, díky tomu nemusíte do centra. Parkování přímo u objektu zdarma.. V pracovně je možné upořádat akce až pro 24 osob. V případě zájmu o speciální květinovou výzdobu je možné domluvit v prodejně květin v přízemí objektu

Ceny jsou včetně DPH:
minimálně 2 hodiny 500 Kč, každá další hodina 250 Kč.
Celý den 1500 Kč
Víkend 2500 Kč
3 a více dnů 1000Kč/den.

Flipchart, projektor, kuchyňka s varnou konvicí a kávovarem.

Možno zajistit obědy v restauraci v přízemí, nebo dovoz. V přízemí obchod s potravinami.

24 max
od 250 Kč s DPH / hodina

Ingrid Tacinová
+420 777 685 738
Rezervovat e-mailem

U Hrůbků 3060/145, Ostrava Zábřeh, 700 30, mapa