72zsoryb1mzq7ff-9-2.jpeg

Týna Najmanová

Na Naučmese od 31. 1. 2019, vedl/a kurzy pro 2 účastníky.

Jsem věcný optimista, milovník dobré kávy, asijského jídla a marketingu, v kterém se pohybuji přes 13 let.

Několik let jsem pracovala v reklamních agenturách, kde jsem měla možnost pracovat na stovkách projektů pro různé klienty – od malých rodinných firem po korporace, od čokolád po stavebniny. Viděla jsem, jak se marketing vyvíjí, klienti překlápí do online světa a otevírají se nové možnosti pro podporu značek. Nyní jsem přes 4 roky na volné noze a pomáhám společnostem i jednotlivcům řešit marketing komplexně.

Nejčastěji mě oslovují dvě skupiny klientů. První jsou klienti, kteří už něco vyzkoušeli či investují do marketingu, ale nemají žádné výsledky. Většinou se s marketingem trápí, zkouší každou chvilku jiný přístup, střídají komunikační kanály a přestávají mu tak trochu věřit. Druhá skupina klientů teprve začíná, nevědí, kde začít a potřebují to pořádně rozjet. Mám široké pole působení a moji klienti mají různé modely – B2C, B2B, D2C i různá zaměření – e-commerce, kybernetická bezpečnost, jazykové kurzy, startupy, sebepoznávací deník, second hand a další.

Pořád vidím u mnoho podnikatelů, že se s marketingem trápí a nerozvíjí své nápady i podnikání. Z těchto důvodů jsem se rozhodla vytvořit offline kurzy, kde vás naučím, jak si vytvořit jasnou marketingovou strategii a jak o marketingu přemýšlet komplexně, udržitelně a ziskově

Týna

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.