20120830-211728-DSC_3101.jpg

Tomáš Hartl

Na Naučmese od 30. 8. 2012, vedl/a kurzy pro 56 účastníků.

Začínal jsem v roce 1995 jako DJ, ale brzy jsem začal i s pokusy o vlastní tvorbu. První byly na PC v programu FastTracker, pak na Apple Mac v ReBirthu. V roce 2003 se mi podařila na české poměry nevídaná věc - mé produkce si všimla technolegenda Jeff Mills, který mi posléze na sub-labelu Axis Records 6277 vydal první zahraniční vinyl MISSION 01 – Elektrabel EP. O další dva roky později přišlo na další spolupráci a příští release Crocks, předznamenal příchod LP For Various Reasons, které vyšlo jako MISSION 04 a sklidilo nebývalý úspěch jak u kritiků, tak i laické veřejnosti.

Do dnešního dne jsem si zahrál takřka v každém klubu a na festivalu v republice, i na pár úctyhodných místech ve světě, jako jsou berlínský Tresor či tokijský Womb.

O své dlouholeté zkušenosti jsem měl možnost se podělit jako lektor na workshopech společnosti deccart.cz kde jsem měl přednášky o postupech a principech mé studiové i živé produkce ve spojení s DAW Steinberg Cubase, Propellerhead Reason a technologii ReWire.

A teď o to něco, co mě baví a umím, se chci podělit s dalšími nadšenci.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.