80ocjo4a2ogtgg4-ja-tomas.jpg

Tomáš Dvořák

Na Naučmese od 24. 8. 2018. Navštívil/a 1 kurz.

Na mých vizitkách si můžete přečíst pozice jako PR manažer, event koordinátor, či projekt manažer. Ale je toho mnohem víc. Jsem nadšenec do nových technologii a mezinárodních vztahů, zároveň tak trochu kulturní geek (zeptejte se mě na vše kolem filmů a muziky). Věřím zároveň v sílu vzdělání a vzdělávání. Rád předávám to co znám dál a ještě raději se nechávám inspirovat znalostí a zkušeností ostatních.

Něco o mně:

  • Během své vysoké školy jsem působil jako lektor zaměřující se zejména na programy cílící na seberozvoj a zefektivnění prácovního procesu. Při studiu jsem také absolvoval a obdržel univerzitní lektorský certifikát.   

  • Rok a půl jsem pracoval v oddělení Sales a Marketingu pro americkou firmu Boston Scientific s.r.o, zaměřující se zejména na výrobu a modernizaci lékařských přístrojů. V rámci oddělení Regionů jsem měl na starosti implementaci marketingové a prodejní strategie zejména v Polsku a dalších státech Jižní a Východní Evropy. Mým úkolem byla také implementace nového celofiremního systému provázaného se systémem SAP.

  • V dalších letech jsem působil jako Customer Support Manager pro švýcarskou firmu specializující se na promování a organizaci mezinárodních konferencí a veletrhů (pracoval jsem například na konferenci EWASS).

  • Zůčastnil jsem se devítiměsíční odborné stáže na Evropském odboru komunikací na Úřadě vlády ČR.

  • V březnu 2018 jsem nastoupil na svou aktuální pozici do AMO (Asociace pro mezinárodní otázky), kde mám na starosti PR a konferenční servis, včetně vedení soc. sítí a externí komunikace. Jedním z mých ukolů zde je také tvorba komunikačních strategii. V rámci této pozice jsem byl také součástí tříměsíčního auditu komunikačních strategii od IBM CSC, který je zaměřen na nastavení a analýzu komunikační strategie organizace, cílem pak bylo připravit nový plán a postupně ho implementovat.

Kromě toho:

  • Kromě komunikačních strategii se zabývám organizací různých druhů eventů a Evropskou bezpečností.

  • Působil jsem v businessu, státním sektoru, ve vzdělávání, tak i v neziskové sféře.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.