3w47cv4xjdy8kfd-screenshot-20221213-190300.jpg

Tereza Stuchlá

Na Naučmese od 25. 11. 2020, vedl/a kurzy pro 12 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Fyzioterapeutka, ergonomka, lezkyně a instruktorka lezení, lyžařka a instruktorka lyžování, canyongu. To mě asi vystihuje nejvíce.

Ráda cestuju, obklopuju se lidmi s podobným mindsetem a sportuju. Lezu přerušovaně 12 let. Postupem času jsem se rozhodla svoje zkušenosti předávat dál. Abych tohle mohla dělat, 2 roky zpátky jsem absolvovala certifikovaný kurz Instruktor lezení na umělých stěnách nd BP sport. Momentálně se nejvíce věnuji ergonomii a lezení, kdy se jako instruktorka lezení na umělých stěnách snažím přiblížit tento krásný meditativní sport co nejvíce lidem. Propojení fyzioterapie a lezení mi přijde jako naprosto dokonalá záležitost.

Z mé fyzio praxe bych vypíchla 3 roky ambulantní fyzioterapie se specializací na poúrazové stavy. Současně jsem 3 roky trápila kluky SKV Ústí nad Labem (extraliga volejbalu) a již několik let se starám o BLADES Ústí (nejvyšší liga amerického fotbalu). Spolupracuji s MULTISPORT, kde lektoruju semináře, dělám konzultace a jako ergonom pomáhám firmám s vyladěním pracovního prostředí (např. Penny Plzeň). Dále jsem spolupracovala s firmou Delpsys na hodnocení a úpravě pracovišť v textilních továrnách (např, TONAK, Nová MOSILANA, GRUND, OTAVAN). 

Ze svých zkušeností Vám tak můžu potvrdit, že to funguje! Do mého pohledu se snažím zapracovat i další prvky zdravého životního stylu tak, abyste nabyté vědomosti mohli využívat nejenom v práci, ale i všude jinde. Čím dřív člověk začne, tím líp! Tak nenechávejte péči o sebe na zítra, ale začněte teď. Hned. Tak ale šup 😊 Budu se na Vás těšit v mém kurzu! 😊

 

P.S. Lezení je ideální sport na protažení, posílení celého těla a zároveň super odreagování :)

Tereza

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.