2ws2kjv106jl6wy-dsc-6699-edit.jpg

Terez Stuchlá

Na Naučmese od 25. 11. 2020, vedl/a kurzy pro 8 účastníků.

Duše člověka žije z nových zážitků. Thoughts become things.

Tyhle 2 rčení mě provází poslední 3 roky života a nedám na ně dopustit. Pár let zpátky se můj život převrátil vzhůru nohama a já si řekla, že odteď dělám jenom věci, co mě baví a které mi dávají smysl. Vzdělávám se ve fyzioterapii, ergonomii, psychologii, udržitelnosti a snažím se poznávat sama sebe a žít v souladu se sebou a s přírodou. Ráda cestuju, obklopuju se lidmi s podobným mindsetem a sportuju. Od surfu až po kite, od volejbalu až k tenisu, od lezení až k surfskatu a lyžování. Díky práci v Bovci jsem se zamilovala do canyoningu a kajakování.

K fyzioterapii mě přivedla moje vlastní chatrná fyzická schránka. Z volejbalu mě začaly bolet záda, tak jsem si řekla dost a jala se studovat fyzioterapii. Až jsem se prostudovala k titulu Bc. Ve škole a na kurzech jsem se naučila vše o těle a jak s ním pracovat. Ale nestačilo mi jen řešit bolestivé stavy, které už nastaly. Věděla jsem, jak je jednoduché jim předcházet. A hle! Ergonomie! Ač už fyzioterapii nepraktikuju každý den, stále se odvážím nazývat se fyzioterapeutkou.

Z mé fyzio praxe bych vypíchla 3 roky ambulantní fyzioterapie se specializací na poúrazové stavy. Současně jsem 3 roky trápila kluky SKV Ústí nad Labem (extraliga volejbalu) a již několik let se starám o BLADES Ústí (nejvyšší liga amerického fotbalu). Spolupracuji s MULTISPORT, kde lektoruju semináře, dělám konzultace a jako ergonom pomáhám firmám s vyladěním pracovního prostředí (např. Penny Plzeň). Dále jsem spolupracovala s firmou Delpsys na hodnocení a úpravě pracovišť v textilních továrnách (např, TONAK, Nová MOSILANA, GRUND, OTAVAN). 

Ze svých zkušeností Vám tak můžu potvrdit, že to funguje! Do mého pohledu se snažím zapracovat i další prvky zdravého životního stylu tak, abyste nabyté vědomosti mohli využívat nejenom v práci, ale i všude jinde. Čím dřív člověk začne, tím líp! Tak nenechávejte péči o sebe na zítra, ale začněte teď. Hned. Tak ale šup 😊 Budu se na Vás těšit v mém kurzu! 😊

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?