Podnikatelé a COVID19 + základy účetnictví a daní ONLINE

82aykgvhk1y-kri-5735-e.jpg

Šárka Pelikánová

Před 7 lety jsem založila naši rodinnou účetní a daňovou kancelář CEG. Mám v týmu 18 úžasných profesionálů, kteří odvádějí skvělou práci pro více než 200 klientů. Ty máme z řad velkých, ale i malých firem, případně OSVČ, Více o lektorovi »

74g7imt7vnivk3w-ceg-zaklady-v-domecku-sarka-right-4.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Seminářem Podnikatelé a COVID-19 + Základy účetnictví a daní Vás provede Šárka Pelikánová, majitelka účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group. Seznámí Vás s tím nejdůležitějším, čemu potřebuje každý živnostník nebo majitel firmy rozumět v současné době. A možná i zjistíte, že to všechno dává smysl a není to vůbec tak složité, jak se na první pohled může zdát.

Se Šárkou si projdete hlavní opatření vlády nařízené v době COVID-19, a zároveň si to spojíte se svými základními povinnostmi, které jako podnikatel máte z hlediska účetnictví a daní. Zjistíte odpovědi na své otázky a dopředu si zodpovíte ty, které teprve přijdou. Např.

  • Jak je to nyní s odvody na pojistné, opravdu je nemusím platit?
  • Jak mám podávat daňové přiznání v této době?
  • Jaké jsou rozdíly mezi povinnostmi v době COVID-19 a v normálním čase?
  • Co dělat s DPH a týká se mě to vlastně?
  • Mohu si požádat o všechny ty příspěvky bez problémů?
  • Na co si mám dávat pozor v této době?

Kromě základních informací o povinnostech, se dozvíte, jak je to s daňovým přiznáním a kolik vlastně budete platit na daních. Pochopíte, zda si zvládnete vést účetnictví sami nebo již potřebujete pomoc odborníka. A jak případně s takovým odborníkem komunikovat a co po něm chtít. A co určitě nevynecháme, je otázka, jak si můžete vyplácet peníze ze svého podnikání.

Školení bude vedeno srozumitelně! Jsme v tom spolu, #můžemepodnikat!

Po přihlášení Vám zašleme odkaz do online místnosti, kde se bude seminář v termínu odehrávat. Doporučujeme se přihlásit 10 minut předem.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?