4wsazph56l9-dsc2229-kopie.jpg

Radka Evjáková

Na Naučmese od 14. 9. 2018, vedl/a kurzy pro 4 účastníky.

Jmenuji se Radka. Baví mě objevovat nové možnosti, překonávat limity a překvapovat sama sebe i lidi okolo. V práci, ve sportu, v tanci, ve vztazích... Brzy v životě jsem pochopila, že nejvíce nás všechny limituje naše mysl, a i v objevování nových možností si nejčastěji bráníme sami. Proto jsem se kdysi začala zajímat o techniky, jak se dá s naší myslí a psychikou pracovat a tyto limity v hlavě bořit. Asi před 6 lety jsem objevila systém technik zvaný neurolingvistické programování (zkráceně NLP). Díky NLP jsem zjistila, kolik neužitečných, limitujících "programů" mi běží v hlavě a jak je můžu pomalu všechny měnit a posouvat své vlastní hranice. Abychom ale mohli něco takového dokázat, prvním předpokladem je naučit se perfektně naslouchat - druhým i sami sobě. Už během prvních lekcí NLP jsem si neuvěřitelně rozšířila obzor co se týká rozsahu získávaných informací z obyčejných rozhovorů. Co všechno nám běžně uniká! Od té doby se v této dovednosti naslouchání snažím neustále zdokonalovat a patří tak mezi mé největší trumfy při koučování.

V současné době se jednak dále vzdělávám v oblasti lidské psychiky a fungování mysli (abych toho v běžných větách slyšela ještě více), jednak pracuji jako mentální kouč sportovců a školím trenéry v dovednostech mentálního tréninku. Kromě toho koučuji občas i manažery a další "normální lidi". Sama hodně sportuji a ráda objevuji nové sporty a formy pohybu. Fascinuje mě, jak fyzický pohyb souvisí s myslí a jak se naše vzorce myšlení promítají do toho, jak se učíme různé pohybové aktivity. Toto pozoruji nejen u sebe, ale také u dětí na lezeckém kroužku, který vedu.

Můj záběr aktivit je poměrně široký a když mi zbude chvilka, ráda vezmu do ruky kytaru, nebo se jdu jen tak flákat do lesa, kochat se obyčejnou krásou přírody a poslouchat šumění větru.

Těším se na Vás na kurzu naslouchání.

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?