6e5imhyp7ou6jy5-dsc-8122.jpg

Radek Viktor Haštaba

Na Naučmese od 1. 3. 2015, vedl/a kurzy pro 10 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Myslím, že je důležitý dělat v životě to, co člověku dělá radost, naplňuje ho a baví. Já jsem doma tam, kde můžu propojovat svoje zkušenosti se zkušenostmi skupiny a tak maximalizovat přínos workshopu - vzácného času, který se spolu rozhodneme strávit.


Jsem Expert na obchod, a Lektor na volné noze a to zhruba 3 roky, před kterými jsem si uvědomil, že mám vlastně vše co potřebuju, abych nemusel pro nikoho pracovat.


Na Naučmese se vlastně vracím po delší odmlce, kdy jsem si "odskočil" dělat workshopy do firem a firemních týmů, kde působím aktivně do dneška s obchodními tématy - zejména "Cold Calls - Akvizice nových zákazníků telefonováním" a "Úspěšné vedení akvizičních schůzek". Moje historie v těchto tématech činí už něco přes 20 let - od obchodního zástupce po akvizice velkých nadnárodních firem. Valná většina proběhla "studeným telefonátem" od recepce:-)...

Praxe byla pro mě laboratoř, kde jsem se učil - bylo to hodně zakopnutí a pádů, ale následně i řada úspěšných obchodních případů.

Zejména u prvního z témat dávám obrazně "hlavu na špalek" ve firmách v tom, že pracuji s účastníky dlouhodobě s tím, že je akvizice po telefonu a vyjednávání naučím tak, že se to pozitivně odrazí ve firemních číslech a osobním úspěchu jednotlivých obchodníků. To hodnotím jako svou unikátnost.

Často chodím s účastníky do skutečné praxe. Často s nimi volám zákazníkům "na ostro", nicméně následně Ti kteří se mnou jdou do procesu naplno, čerpají benefity ve formě zlepšení a úspěchů.

V metodice se kterou pracuji hrají hlavní roli následující prvky - mentální naladění, přirozenost, sebehodnota, práce s vnitřním nastavením i podvědomím, společně hledáme případné bloky, proč něco nejde zkrátka rozvoj + samozřejmě návody a metody ověřené praxí.

I zde platí:"Kolik do toho investuješ - tolik se Ti vrátí:-)".

Radek Viktor

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.