Slavíme 5. narozky!
Petra Boušková

Petra Boušková

Na Naučmese od 15.8.2016, vedl/a kurzy pro 35 účastníků.

Prezentace. INFARKT.

„Péťo, je potřeba to odprezentovat. Krátce, tak na 20 minutek. Jo a plus samozřejmě tak 10 minut dotazy.“
Cítíte to? Stačily tři věty a výrazy ‚odprezentovat‘ ‚20 minutek‘ a ‚dotazy‘. Zpocená sedím s prázdným PowerPointem a bolí mě hlava.
 STŘIH.
⚉ „A další na řadě tu máme Petru Bouškovou. Je to Vaše.“
Vaše? To je v pořádku, klidně si to nechte. Nevnímám, srdce mi buší, mžitky před očima, podium se točí a já si říkám: „Jak se to vlastně jmenuju?“
STŘIH.

Prožíváte to stejně?

Mě už dnes prezentování baví. Rozhodla jsem se překonat sama sebe a změnit svůj postoj k veřejnému vystupování. Stejně tak, jako jsem ho změnila již desítkám nadšených lidí na mých workshopech.

♛ Ještě jako studentka jsem se s třesoucím hlasem vydávala všanc návštěvníkům z celého světa na postu průvodce pivovaru. A postupně jsem se vypracovala na VIP Průvodkyni, která  se umisťovala mezi 10ti nejlepšími!
♛ Absolvovala jsem školení komunikace, prezentování, asertivity, vyjednávání a experimentovala s různými prezentačními fintami a triky.
♛ Se sevřeným žaludkem jsem se přihlásila na několik prezentačních soutěží na Univerzitě. A vyhrála je!
♛ Dostala jsem šanci být tváří naší velké korporátní engineeringové firmy a vystupovala jsem jak v televizi, tak i v rádiu.
♛ Jako členka Toastmasters International jsem získala 1.místo v Česko-Slovenských veřejných proslovech v německém jazyce a v této oblasti jsem mezi 9 nejlepšími řečníky v Evropě.
♛ A protože mám ráda výzvy, před měsícem jsem přiletěla z Budapešti z největší konference o softwarovém testování ve střední Evropě, kde jsem vystupovala jako jeden z hlavních Key Speakerů! Je mi ohromnou ctí za rok letět znovu. 

Pochopila jsem, že prezentování je o zábavě, energii, adrenalinu, inspiraci a uvolněné atmosféře. Jak se cítíte Vy, tak se cítí i publikum. Pojďte tohle vše objevit se mnou.

Poznejte mě na Youtube:
www.youtube.com/channel/UCfDS2KwZU0pko0uz6HFpBVw

Petra

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.