6550760-petr-popek-2016.png

Petr Popek

Na Naučmese od 30. 4. 2012. Navštívil/a 2 kurzy.

Petr Popek se věnuje lektorské činnosti od roku 2002. Zájem o komunikaci a mezilidské vztahy je od malička jeho koníčkem, který rozvíjel četbou, návštěvou seminářů a později hlavně jejich vedením.

Osobní rozvoj je jeho životní styl, díky kterému pracuje každý den na lepší verzi sebe sama i na pomoci klientům, či účastníkům jeho seminářů.

Od roku 2010 je life & bussines koučem. Kromě lektorské činnosti se věnuje ještě od roku 2007 celostním masážím na profesionální úrovni.

Zároveň působil několik let ve finančně poradenských firmách jako finanční poradce, později analytik, produktový specialista, lektor a trenér. Vedl týmy jak v obchodě, tak ve vzdělávání.

Od roku 2011 se věnuje i online marketingu, se kterým začal po boku Davida Kirše. Během svého působení ve Firmě 2.0 vedl živá školení a semináře, networkingová setkání. Má za sebou účast na několika konferencích jako spíkr.

Se svým týmem stojí za několika online projekty. Za všechny například Právno na úspěch či Řeč těla online.

Na Petrových seminářích a workshopech se naučíš základům osobního online marketingu, komunikace či principům důležitým pro spokojený život. Vše praktickou a zábavnou formou

Více se o Petrovi dozvíš na jeho stránkách>>

Petr

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.