5682020-peter-matisko-493.jpg

Peter Matisko

Na Naučmese od 8. 4. 2016.

Majitelům malých a středních firem pomáhám nejen získat, ale i udržet si klienty. Společné definujeme koncept Vašeho podnikání a zefektivníme marketingovou komunikaci. Podnikání Vás bude bavit. 

 

Internet nám dal na celé desetiletí iluzi, že marketing je snadný a levný. Online prostředí se mění, přeplňuje a úspět je stále složitější a dražší. Proto se musíme vrátit k podstatě prodeje a marketingu, kterým je osobní přístup a zájem o klienta.

Ve své podnikatelské praxi řeším s klienty marketingové myšlení a marketingové procesy, které jsou úplným základem úspěšné, a mezi klienty oblíbené, firmy.

 

V současném trhu a široké konkurenci potřebují firmy k úspěchu následovné:

 

1) Pro-klientský přístup. Aktivní komunikace s klienty a porozumění jejím potřebám. Schopnost změnit produkty podle potřeb klientů. Jedinečnou přidanou hodnotu. Tohle vše můžeme považovat za marketing.

2) Motivované a zodpovědné zaměstnance, kteří budou zárukou skvělé zákaznícké zkušenosti a inovací.

3) Lídry, kteří věří svým zaměstnancům, dokáži vytvořit přátelské a motivující pracovní prostředí. Lídři, kteří se chtějí neustále vzdělávat z zlepšovat.

4) Vedení s vizí pro firemní kulturu, rozvoj a zvládání výzev. Vedení, které naslouchá svým zaměstnancům a bere jejich názory vážně.

5) Efektivní operativu, management a interní komunikaci.

 

Pokud Vaše podnikání neroste jak si představujete, pomůžu Vám vytvořit systém pro rychlejší rozvoj. V těchto oblastech Vám poskytnu novou inspiraci:

1) Marketingová komunikace, zákaznícky přístup, prezentace, prodej.

2) Analýza stávajících procesů a vytvoření detailního konceptu firmy.

3) Analýza marketingu online i offline. Nové nápady a možnosti prezentace.

4) Audit lidského kapitálu. Pracují Vaši zaměstnanci na společném cílu? Pamatujte, že tým je mnohem víc než skupina individuí.

5) Koučování a mentorování. Pokud ztrácíte soustředenost, mentorování je to pravé řešení. Nezávislé názory nezainteresované osoby jsou vždy velmi důležité.

6) Společně využijeme principy nástrojů Lean 6-sigma pro efektivnější chod operativy.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?