8142690-naucemse.jpg

Ondřej Benkovič

Na Naučmese od 7. 1. 2017, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Hudebník, samouk, improvizér, amatérský fotograf, milovník přírody, dobrého jídla i pití a bývalý spoluprovozovatel brněnské čajovny Probuzený slon.

K opravdovému čaji jsem poprvé (doslova) přičichnul někdy začátkem střední školy. Od té doby jsem trávil více času po čajovnách než kdekoli jinde, okouzlen prostředím i nesmírnou rozmanitostí čajových chutí, vůni a barev. V osmnácti jsem si začal plnit sen, v několika čajovnách jsem pracoval a v roce 2009 jsem společně s nynějším provozovatelem převzal tehdy krachujícího Probuzeného slona. Tam jsem strávil příjemných pár let coby spolumajitel a provozní.

Dnes mě baví s čajem pracovat mimo tradiční prostory čajoven a seznamovat s ním tímto skvostným nápojen neposkvrněnou veřejnost:)

Krom toho se věnuji hudbě, s Daliborem Neuwirtem pravidelně vystupujeme na MiniFestivalu, který pořádá, věnuji se rovněž tvorbě elektronické muziky a osm let jsem polovinou downtempového projektu Gem Reflection, kde skládám i hraji kytarové party. V hudbě jsem samouk a improvizátor a v poslední době se i tyto naučené dovednosti snažím předávat dále.

...a jedna s přáteli, pro radost :-)


Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.