8l2sk2wihs1i6wj-17264753-1333708426712834-4084181953797884486-n.jpg

Monika Lavyan Largo

Na Naučmese od 10. 3. 2020, vedl/a kurzy pro 2 účastníky.

Jednadvacet let se pohybuji v marketingu a mezi lidmi, což vyžaduje neustálou obezřetnost, nápaditost a být expertem nejen v dané oblasti. To se projevilo hned po studiu v devět a devadesátém roce, kdy moje podnikatelské začátky směřovaly spíše k tvůrčím krokům.

 

Dále se mé kroky nasměřovaly do oblasti kosmetiky a krásy, kde jsem jako vizážistka, stylistka a poradkyně v barevné typologii došla k zkušenosti, že vše začíná v nás.

Posledních deset let věnuji čas studiu metodologii ShemBar®, kde na Master úrovni vedu individuální setkání s klienty a koordinuji chod naší Akademie. (Master v ShemBaru® je profesionální úroveň, kdy absolvent prokázal odborné znalosti principů a metodik, rozumí ShemBar® kompetencím a je oprávněn používat tyto metodiky a principy při práci s klientem). 

Zde můj směr nabral ještě více na možnostech a pomohl mi otevřít brány informovanosti i pro ostatní. Co tím chci říci? Vytvořili jsme Akademii, kde pracujeme s klientem nad tím, aby změnil problém na příležitost použitím svých osobních zdrojů a chápání těchto zdrojů. Náš tým je připravený pracovat s lidmi, kteří chtějí vidět svět barevně a svůj život prožívat jako osobnost.

Další oblíbenou oblastí mé tvorby je psaní imažinistických povídek, což patří mezi jeden z mých objevených  skrytých resursů při diagnostikování a malba obrazů v minimalisticky abstraktním pojetí. Proto jestli jsi došel až k tomuto řádku, znamená to, že jsi na správné cestě. A Stačí si jen vybrat z naší nabídky, dovolím si říct jedinečných kurzů v ČR.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.