6louz3kjf7ssodh-aaue7mbtjkbwfp1ny7prjvf2kzwllwlkgqpilsy1lknjsfm.jpg

Moni Janoušková

Na Naučmese od 30. 9. 2017, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 3 kurzy.

Jsem blázen, který věří, že nic není nemožné.

Živím jako nájemný kreativec a evenťák. Má fantazie začíná tam, kde končí fantazie normálních lidí. Přesto vím, že i ten nejvíc hippie blikající jednorožec musí stát nohama pevně na zemi ? 

Sháněla jsem od živého geparda, přes adopci černouška v Keni, po umělé bahno. Miluji cestování, poznávání nových lidí, kultur i věcí. Můžete mě vidět v maskáčích u táboráku, v tanečních botách na salsa párty, nebo s lahví vína na Náplavce.

Přes 10 let se věnuji kreativitě, teambuildingům, eventům a zážitkům. Svou prví akci jsem organizovala, když mi bylo 10 let. Vydělala jsem si 2 500 Kč a utratila je na pouti za koulení a klece.

Moje největší akce byla 3 200 lidí. Prošla jsem si několika eventovými agenturami a mám za sebou více jak 1 000 firemních akcí. Pak jsem se rozhodla, že už neumím být zaměstnanec.

Navíc: Když nepracujete na svém snu, pracujete na snu někoho jiného…

Líbí se mi koncept NAUČME SE a lidi, kteří se v jeho blízkosti pohybují. Moc ráda se svou troškou přispěji.

Jako srdcovku a splněný sen mám už tříletý start-up CHCI TI ŘÍCT. Pomáhám mužům okouzlovat ženy. Žádám o ruce, žehlím průšvihy, vytvářím příležitosti… Věřím na opravdovou lásku, o kterou je třeba pečovat. V dnešní uspěchané době o to více. Měla jsem možnost být u mnoha příběhů. Neexistují tabulky na lásku, ale přece jen se Vám pokusím předat ty příběhy, kterých jsem byla součástí.

Mám vlastní kreativní agenturu Creative Element s. r. o. Vytvářela jsem speciální programy pro TOP 40 ČSOB, TOP 8 PEPSI, nebo zážitkové losy pro SAZKU.

Jsem jednou ze zakládajících členů zábavního centra FUTURENTO. V krásném projektu, na kterém jsem dělala dva roky jsou měla na starosti vývoj hry samotné, spolupráci a obchod.

Tím, že jsem člověk, co chce všechno zkusit a dělá vždy na několika projektech najednou, bylo nutností se naučit brilantně pár dovedností ?

Jako je: Ukočírovaní kreativity, time managmet, sebedisciplínu, držet se své vize, motivovat ostatní a vést si poctivě diář ?

Moc ráda se o vše s Vámi podělím

Moni

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.