7ukipi7rue6-18952597-10207575012488214-1743299532913830994-n.jpg

Moni Janoušková

Na Naučmese od 30. 9. 2017. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem blázen, který věří, že nic není nemožné.

Živím jako nájemný kreativec a evenťák. Náplní mojí práce je vymýšlet věci tam, kde končí fantazie normálních lidí...

Sháněla jsem od živého geparda, přes adopci černouška v Keni, po umělé bahno. Miluji cestování, poznávání nových lidí, kultur i věcí. Můžete mě vidět v maskáčích u táboráku, v tanečních botách na salsa párty, nebo s lahví vína na Náplavce.

Líbí se mi koncept NAUČME SE a lidi, kteří se v jeho blízkosti pohybují. Moc ráda se svou troškou přispěji.

Přes 9 let se věnuji teambuildingům, eventům a zážitkům. Vytvářela jsem speciální programy pro TOP 40 ČSOB, TOP 8 PEPSI, nebo zážitkové losy pro SAZKU. Svou prví akci jsem organizovala, když mi bylo 10 let. Vydělala jsem si prvních 2 500 Kč a utratila je na pouti za koulení a klece. Moje největší akce byla 3 200 lidí. Prošla jsem si několika eventovými agenturami a mám za sebou více jak 1 000 firemních akcí. Pak jsem se rozhodla, že už neumím být zaměstnanec a založila si vlastní eventovku. Ráda Vám poradím s pořádáním různých typů akcí.

V kurzech: Sám sobě evenťákem/Jak udělat správný teambuilding.

Nejtěžší v začátcích podnikání, bylo najít morálku a naučit sama sebe sebedisciplíně. Poznala jsem, že mít vizi stále na očích a postupné malé kroky vedou k vysněnému cíli ? Ukážu Vám své vychytávky v diáři, vytvoříme si společně mind mapu, ujasníme si vizi a vše to dáme do praxe.

V kurzu: Organizace diáře, mind mapy, vize

 Jako srdcovku a splněný sen mám už dvouletý start-up CHCI TI ŘÍCT. Pomáhám mužům okouzlovat ženy. Žádám o ruce, žehlím průšvihy, vytvářím příležitosti… Věřím na opravdovou lásku, o kterou je třeba pečovat. V dnešní uspěchané době o to více. Měla jsem možnost být u mnoha příběhů. Neexistují tabulky na lásku, ale přece jen se Vám pokusím předat ty příběhy, kterých jsem byla součástí.

V kurzu: Láska v dnešní době: Jak o ni pečovat, jak ji najít a co dělat, když ji ztratíme.

Těším se na osobní setkání

Moni

 

Moni

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.