20bcqlgn5ozy2ql-img-1560-kopie.jpeg

Michal Kubín

Na Naučmese od 17. 9. 2021.

Michal působí ve společnosti Brand Hub jako COO a hlavní konzultant. Založení vlastní agentury bylo jeho snem a nyní si jej plní – buduje svou vlastní poradenskou agenturu zaměřenou na udržitelný rozvoj firem, návrhy byznys modelů a marketingových strategií.

Vystudoval bakalářský titul na Newton College v Brně, obor podnikání a management. Zde zároveň začala jeho láska k marketingu a podnikání. Za svou dosavadní kariéru působil většinu času právě v marketingu a komunikaci, a to jak na straně agentur, tak na straně klientů. Z této oblasti se také rekrutují jeho odborná školení, která pořádá ve spolupráci s agenturami Top Vision a Sova Studio.

Ve volném čase se věnuje zejména osobnímu rozvoji, četbě a sportu. Je milovníkem hudby mnoha žánrů, především hard rocku, heavy metalu a punk rocku. Už od středoškolských let ho provázely kapely jako Sepultura, Iron Maiden, Deep Purple a jiné. Tato hudba jej inspirovala k pořízení elektrické kytary, na kterou se jako amatérský nadšenec učí hrát. Nepohrdne ani dobrým filmem či seriálem.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?