141ny4qfhqhkprs-img-1357.jpg

Matěj Konečný

Na Naučmese od 16. 6. 2021.

Ahoj!
Několik let se věnuji divadlu a všemu co s ním souvisí. Prošel jsem literárně-dramatickou výchovou v ZUŠ V. Pichla v Bechyni, kde jsem se účastnil i hodin sólového projevu. Mám za sebou několik řečnických soutěží, divadelních představení a přehlídek, jako je Bechyňské nahlížení, Jiráskův Hronov, Divadlo na Návsi v Sudoměřicích 80 m. n. Bechyní, Šrámkův Písek a další...
Zúčastnil jsem se také spousty různých kurzů a seminářů se zajímavými lidmi, kteří se tématům spojeným s divadlem a prezentací zabývají.

Mimo divadla hraji na kytaru (nebo do ní spíš třískám a ona dělá zvuk, což se snažím dohánět něčím jako zpěv). Další věc, kterou byste o mě měli vědět je to, že jsem nesmírně upovídaný člověk, na kurzech se ale budu brzdit, povídat budeme všichni. Také budeme dělat různá cvičení, hrát hry a spoustu dalšího.

V současné době mě čeká studium herectví na herecké VOŠ, obor herectví a moderování. Co se týče střední školy, vystudoval jsem obor IT (neptej se mě proč, sám to nevím). 

Bydlím v Praze a rád chodím do divadla (když mám náhodou volný večer), pokud to máš stejně, můžeme se po kurzu domluvit, že někdy na něco vyrazíme společně ;-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.