58qai9sd366sf4a-20220716-110831-1.jpeg

Martina Bradáčová

Na Naučmese od 12. 5. 2023, vedl/a kurzy pro 2 účastníky.

Jsem maminka dvou malých dětí, kterou trápily bolesti zad v těhotenství. Při druhém těhotenství se mi zablokovaly záda takovým způsobem, že jsem zcela přestala chodit. Těsně po porodu jsem se dostala k lektorce zdravého pohybu na kurz Pánevní dno a diastáza. Každodenním cvičením se bolesti zmírňovaly. A dala jsem se do kupy tak, že jsem se mohla radovat s dětmi z každodenních maličkostí. 

A tak jsem se rozhodla, že půjdu za svým snem, který nosím v hlavě celý život, a to vždy bylo pomáhání lidem. Přes rodičovskou dovolenou jsem vystudovala rekvalifikační kurz Zdravotní tělesné výchovy v IQ pohybové akademii v Praze, abych mohla zdravé cvičení předávat dalším lidem a pomoci jim ke zdravému cvičení ať už v lekcích, nebo předávat tipy do každodenních činností. Jak se lze efektivně protáhnout třeba i při sedavém zaměstnání. 

Po rekvalifikačním kurzu se i nadále vzdělávám a rozšiřuji si znalosti ve formě seminářů. Např. Židle a kancelář, pánevní dno, dech a diastáza. 

Jsem trenérka skupinových i individuálních lekcí Zdravá záda. Na částečný úvazek mám i sedavé zaměstnání, kde jsem si ověřila, že cviky opravdu fungují a já z kanceláře odcházím bez bolesti zad :-). 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.