5hxg97fzhz33cqu-profilove-foto.jpg

Martin Bartošek

Na Naučmese od 3. 9. 2020, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Cvičení se věnuji řadu let. své vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu jsem započal v roce 2012 a stále si ho rozšiřuji. Během toho jsem narazil na Daniela Müllera. Lektora, jenž učí zdravotní cvičení způsobem, který funguje na rozdíl od toho, s čím jsem se setkal jinde.

Když jsem se kupříkladu dříve více pohyboval ve sportovním prostředí, všichni mluvili o cvičení na zdravá záda, posilování core a HSS, nicméně během doptávání jsem zjistil, že téměř nikdo vlastně ani neví co to znamená, nebo jak core aktivovat a tím ulevit zádům.

Taktéž na internetu je spousta článků, které se tváří, že vysvětlí jak s core pracovat, ale ve výsledku tyto články většinou neposkytují použitelné informace.

Postupem času jsem si uvědomil, že kvalitní práci s core zná opravdu málo lidí, i když o tom spousta lidí mluví. Vidím jako potřebné je to učit. Jenže ne všude jsou pohyboví lektoři, kteří tělu skutečně rozumí a kteří funkční techniku mezi lidi šíří. S nadšením tedy předávám nabyté znalosti a zkušenosti.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.