3tr1jdwiem9-marek-sykora.jpeg

Marek Sýkora

Na Naučmese od 19. 11. 2014, vedl/a kurzy pro 247 účastníků.

Dobrý den,
jmenuji se Marek Sýkora a jsem jeden z předních českých paměťových atletů, kteří trénují svoji paměť a využívají speciální metody, které mohou každému z Vás změnit život.

V současné době držím dokonce český rekord v klasické disciplíně zamíchaného balíčku hracích karet, který si dokážu zapamatovat v čase 1 min 16 sec.

Lektorem jsem se stal celkem brzy, protože jsem poznal svět, ve kterém se nezapomíná a zjistil, že mít dokonalou paměť není vůbec nic složitého. Spousta teoretických lektorů již spoustu let skvěle popisuje tyto techniky, aniž by je sami používali či trénovali. Své kurzy vedu jiným způsobem, protože tyto metody pravidelně trénuji a usiluji o stále lepší výkony, díky čemuž můžete slyšet tipy někoho, kdo metody sám využívá v praxi.

Předám Vám obrovské množství zkušeností posbíraných z bezmála 50 knih, různých seminářů českých lektorů a zkušeností, které jsem získal tréninkem, při kterém jsem prošel tisíc balíčků karet, tisíce náhodně generovaných slov a naučil se deseti tisíce čísel a binárních kódů.

V současné době můžete navštívit 2 semináře, které pořádám. Základní a rozšířený. Ani jeden z nich však není pouhá ochutnávka! Některé metody můžete využívat hned, jiné chtějí čas, než se s nimi sžijete. (Zvláště pokročilejší metody k pamatování číselných řad). Již na základním kurzu se seznámíte se VŠEMI metodami, které se skutečně využívají na světových šampionátech! Metodami, kterými si lidé dovedou zapamatovat 501 náhodných čísel za 5 minut (což jsou necelá 2 čísla každou vteřinu), nebo například 300 náhodně vygenerovaných slov v čase 15 minut. Představte si, že se nemusí jednat o náhodná slova, ale například o literární díla, která se budete učit rychlostí 300 děl každých 15 minut :)

Rozšířený kurz je určen pro každého, kdo prošel základním kurzem a chce tyto metody posunout na profesionální úroveň. Nelze jej absolvovat hned a bude na něj přizván pouze ten, kdo již metody ze základního kurzu skutečně ovládl, protože některé techniky vyžadují nějaký čas (asi 14 dní). Na rozšířeném kurzu Vás naučíme metody, které kvůli náročnosti neučí žádný z českých lektorů a některé z nich nelze vyčíst ani z knih o paměti. Jejich ovládnutí chce čas a trénink, ale na konci té cesty si dokážete zapamatovat například telefonní seznam ve Vašem mobilu hned napoprvé a sešit ze kterého se učíte do školy můžete spálit. Už jej znovu otevírat nebudete :)

Rozšířeného kurzu si moc ceníme a nebudeme jej nikdy prezentovat na slevových či jiných serverech. Lze se na něj objednat pouze přes náš web.

Užijte si náš kurz :)

 

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.