3tbi351wanmuaph-93397225-3365834680096623-2124832394207821824-o.jpg

Marek Hladík

Na Naučmese od 9. 10. 2016, vedl/a kurzy pro 34 účastníků.

Mým posláním je pomáhat lidem na cestě ke spokojenému a naplňujícímu životu.

Věřím, že každý člověk v sobě nese velký tvořivý potenciál a přirozenou tendenci budovat láskyplné vztahy. Naše životní osudy nám však mnohdy postavily překážky a udělaly jizvy, které nám brání být plně sami sebou, jít za svými sny a jednat s druhými s laskavostí.

Chci vás podpořit v objevení toho, kdo opravdu jste, jaké je vaše poslání a jakou cestou v životě se máte vydat tak, aby to pro vás bylo naplňující. Snažím se vás také povzbudit k prozkoumání vašeho nitra včetně toho, s čím je náročné se potkat, a k překročení svazujících přesvědčení a obav, které vám brání žít naplno a srdcem.

Mou pracovní vášní je tanečně pohybová terapie, což je terapeutický směr propojující hlubinnou psychoterapii a práci s pohybem. Mým koníčkem je šamanismus a léčebné metody přírodních národů. Ve své práci propojuji poznatky z výzkumu i praxe moderní psychoterapie a moudrost starobylých pramenů poznání. Využívám klasický terapeutický rozhovor, práci s tělem a pohybem, imaginace, meditace, rituály a další metody.

Miluji tvoření všeho druhu, jídlo, tanec, svobodu a každodenní dobrodružství při realizaci svých snů. Rád trávím svůj čas v přírodě a zkoumáním mystéria těla, mysli a života. Nedocenitelné pro mě jsou chvíle prostoupené lidskou sounáležitostí.

Jsem spolu-zakladatel centra sebepoznání a léčivého pohybu Kmen, které se nachází v centru Brna na adrese Lidická 28. Centrum nabízí rozmanité rozvojové aktivity a podporuje tvorbu komunity se zájmem o osobnostní rozvoj skrze tělo a pohyb.

Marek

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?