1jxpc4u42fk-12mara.jpg

Marek Hladík

Na Naučmese od 9. 10. 2016, vedl/a kurzy pro 25 účastníků.

Během magisterského studia psychologie mě uchvátila tělesně-orientovaná psychoterapie. Nastoupil jsem do čtyřletého psychoterapeutického výcviku v tanečně-pohybové terapii, kde jsem mohl zažít, jak léčivá a rozvíjející může být práce s tělem a pohybem.

Vytváření bezpečného prostoru pro autentický pohyb stalo klíčovým prvkem mé práce. Výhody tohoto přístupu k psychoterapii spatřuji v jeho celostním pojetí, účinnosti a přirozenosti. V rámci tohoto přístupu se dá pracovat s hlubokými tématy, ale také zažívat hravost a radost z objevování v pohybu.

Mé poslání je pomáhat lidem na jejich cestě k takovému životu, jaký chtějí žít. Věřím, že pokud na sobě budete pracovat a poznávat sebe sama, tak můžete dosáhnout výrazné změny, ať už je Vaše aktuální situace jakákoliv. Pokud začnete aktivně utvářet svůj život, tak si můžete plnit i své nejtroufalejší sny.

Chci Vás podpořit v tom, abyste nepřijali své obtíže jako normu, a uvědomili si, že můžete být sami sebou a žít naplňující život plný radosti a lásky.

Přeji si, aby každý člověk měl možnost najít své poslání a životní cestu, po které touží. Snažím se lidem pomoci tuto cestu najít a zprostředkovat jim kontakt s vnitřními zdroji síly, aby po této cestě mohli kráčet.

Cesta vedená nejen myslí, ale i srdcem směřuje ke smysluplnému a krásnému životu. Každý člověk může tvořit a obohacovat svět skrze své jedinečné silné stránky a mít harmonické vztahy k druhým lidem.

Marek

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.