5epgdn7tchy-foto1.jpg

Lukáš Vondráček

Na Naučmese od 8. 10. 2018, vedl/a kurzy pro 90 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Před deseti lety jsem přečetl knihu bohatý táta, chudý táta od Roberta T. Kiyosakiho a od té doby se vzdělávám v oblasti financí a pracuji na "odchodu do důchodu mladý a bohatý" a zároveň se snažím pomoci v této cestě i ostatním.

Díky pořádání Cashflow clubu jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří také chtějí žít jinak než jen chodit do práce, platit složenky a nakonci zjistit, že v důchodu taktak vyjdou s penězi. 

Navštívil jsem nespočet seminářů, přečetl stovky knih a hlavně své znalosti používal v praxi. Během této cesty jsem zažil úspěchy, ale udělal jsem i řadu chyb, které mě stály nemalé "školné".

Tyto své zkušenosti nabízím momentálně formou kurzu a organizování Cashflow clubu všem, kteří mají zájem. Mým prioritním cíle je vytvoření komunity investorů a díky tomu k mým kurzům získáte možnost stát se členem vzájemně podporující se skupiny lidí a vyzkoušený postup dosažení finanční nezávislosti. Tato pomoc je neocenitelná, neboť z vlastní zkušenosti vím, jak jsou začátky v dosažení finanční nezávislosti náročné.

Lukáš

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.