7tsmup850eqxfuc-dobros-naucmese-socky03.jpg

Lukáš Dobrovolný | Dobroš

Na Naučmese od 2. 8. 2018, vedl/a kurzy pro 18 účastníků.

Ahoj, jmenuji se Lukáš, ale všichni mi říkají Dobroš.

Jsem socialman, markeťák a školitel reklamních nástrojů s více 15 lety zkušeností v oblasti online marketingu, produktového a projektového managementu. Vymýšlím komunikační strategie a zároveň je realizuji na sociálních sítích.

Specializuji se na Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Twitter, Tiktok, Pinterest, TripAdvisor, Foursquare a další. 

Mám dlouholeté znalosti sociálních médií na českém a slovenském trhu. Nabízím poradenství, školím, píšu texty a nastavuji kampaně.

Jsem zakladatel československé instagramové konference Instameet a ve volných chvílích se věnuji ušlechtilému copywriterskému projektu Kopici.cz.

Mou primární specializací je výkonnostní marketing (PPC) pomocí nástrojů Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads, Google Ads nebo Seznam Sklik.

Mám za sebou spolupráce s předními českými agenturami a klienty jako Vodafone, Kooperativa, Stella Artois, BU2R, Dáme Jídlo, iSTYLE, MANA drink, adidas, Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Soundtrack Festival, Vivaldianno, skupiny LUCIE, FMX Gladiator Games, ale také s restauracemi Buddha Café, Avocado Gang, Café NG Kinský, Los Salátos a menšími značkami Levná Tramvajenka nebo Peter James Proud. 

Pokud potřebujete konzultaci nebo dokonce jen radu, ozvěte se.

Díky, těším se na setkání. 

Dobroš 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.