5lb294dkkr8yhca-orig-prof.jpeg

Libor Váňa

Na Naučmese od 30. 10. 2014. Navštívil/a 1 kurz.

Život mě baví ve všech jeho barvách a nejvíce mě zajímá to, co je takříkajíc "pod pokličkou". Na své cestě jsem prošel kompletní změnou životosprávy, meditoval s mnichy, učil se od šamanů i špičkových terapeutů.

Mým heslem je názor, že nejprve je důležité poznat sebe sama, protože pokud neznáme pravdu sami o sobě, tak můžeme jen těžko porozumět druhým, či svému životu. 

Mám za sebou úspěšné podnikání, peníze, workoholismus, i život úplně mimo systém na chaloupce v přírodě. Jsem poutník a cestovatel, který rád objevuje, zkoumá a radši než víru preferuji vlastní zkušenost.

Kurz "VŠE O POBYTU VE TMĚ" je souborem zkušeností z mých 7 pobytů (celkem 108 dní), které jsem absolvoval od roku 2013. Různé délky (6, 9, 12, 14, 50, 7, 10 dnů), různý životní kontext, motivace, záměry, různé nastavení, zkušenosti, prostory, různá strava, s průvodcem i bez...

Pracoval jsem také jako průvodce terapií tmou, kde jsem provázel pobyty v délce od 4 do 49 dnů.

Získal jsem tak velmi komplexní zkušenost, kterou s vámi budu sdílet a vy díky tomu můžete ušetřit mnoho času, zbytečných nedorozumění, nepříjemných zkušeností, či prostě jen mít mnohem lepší a bezpečnější cestu, a podívat se třeba i na místa, "které jsou turistům skryta".

Mám za sebou mimo jiné třeba i 40 denní půst, vision questy, 20 seskoků padákem, přechody žhavého uhlí, pobyty v ústranní, meditace, mnoho zkušeností se změněnými stavy vědomí, cestoval jsem do Jižní Ameriky, Asie, žil jsem na Kanárských ostrovech a vedl meditační centrum. Věnuji se také lektorské činnosti, občas přednáším či tvořím online akce.

Sebepoznání se věnuji také jako průvodce. Mé služby a sdílení můžete najít na mém webu.

Přes všechny extrémy a životní proměny jsem došel zpět na začátek. K tomu, že všechno máme přímo před nosem (v sobě) a je to velmi prosté a klidné. Stačí zpomalit, zjednodušit a být laskavější k sobě i k druhým. Díky mým zkušenostem a sdílení nemusíš procházet všemi extrémy, můžeš se spojit rovnou s esencí.

 

Libor

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.