Změnit zaměstnání? Potřebuji si to promyslet

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

7h24zfk2ndo-pohovor.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 17 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Setkání kromě webináře umožňuji i běžnou telefonickou formou, kdy Vám v domluveném čase zavolám, nepotřebujete tedy internetové připojení. 

Přemýšlíte, zda se v životě posunout dál a změnit práci či začít podnikat? Nebo jste ke změně nuceni okolnostmi? V každém případě je potřeba si situaci promyslet. 

Co Vám nabízím:

 • Individuální přístup: u individuálního kurzu se budeme věnovat skutečně jen Vám, u skupinové varianty budeme pracovat v menší skupince.
 • Jsem vzděláním psycholog a pedagog, ale také matematik a mám několikaletou manažerskou zkušenost, kdy jsem vybírala lidi do týmu a vím, co zabíralo a co ne.
 • Nyní pracuji jako kouč zaměřený na řešení, své koučovací znalosti a dovednosti proto využiji, abyste si z našeho setkání odnesli hmatatelný výsledek. (Na mých stránkách www.pojd-dal.cz se můžete o koučinku dozvědět více.) Na svou situaci se proto budete moci podívat z různých úhlů pohledu.
 • Jsem racionálně uvažující a zároveň empatický člověk.

Čemu se budeme na kurzu věnovat?

 • Budeme se věnovat konkrétně vám. U individuální varianty upřednostníme přesně tu Vaši oblast, kterou potřebujete nejvíce probrat. U skupinové varianty uzpůsobím obsah konkrétním potřebám účastníků.
 • U někoho můžeme začít promyšlením, co vás skutečně vede k tomu, že uvažujete o změně - a podle toho se pak může náš kurz odvíjet dál.
 • Mám také zkušenost, že lidé uvažují o změně zaměstnání, ale úplně přesně nevědí, jak si vybrat něco nového - který typ práce si třeba zadat do vyhledávače apod. Takže bude-li třeba, probereme i toto.
 • Zaměříme se na vaše silné stránky a možná se sami budete divit, kolik jich máte. Příklad: jedna účastnice kurzu mi říkala: „Já umím jen psát manuály ve výrobní firmě.“ Na kurzu si v rámci rozhovoru uvědomila, že to není „jen“. Znamená to totiž například, že umí vytvořit strukturu textu, umí text psát, umí předvídat (ví, co musí v manuálu zohlednit), umí komunikovat s výrobou a klást otázky, umí dotahovat věci do konce atd. A řekly jsme si, jak toto může prodat.
 • Můžeme zabrousit i do toho, jak napsat životopis, který skutečně zaujme. Opravdu je třeba se držet klišé, že životopis musí být na jedné stránce (a tudíž stejný jako u spousty dalších uchazečů a tím přehlédnutelný)? Jak v životopise zaujmout, abyste zůstali pravdiví, a přitom ho personalista vyndal z hromady dalších na hromádku „toho pozveme“?
 • Bude-li to pro vás užitečné, můžete se připravit i na pracovní pohovor:
 1. Obdržíte ode mě mnou připravenou šablonu pro přípravu na pohovor. Šablona má dvě části: univerzální příprava pro každý přijímací pohovor a konkrétní příprava pro konkrétního zaměstnavatele.
 2. Prostřednictvím vhodných a cílených otázek vás dovedu k tomu, aby si našli odpovědi na témata a otázky uvedená v šabloně tak, aby odpovídaly přesně vám, vaší osobnosti. Připravíte si odpovědi a reakce i na nečekané otázky či situace.
 3. Přípravu shrneme a já doplním některé své postřehy.
 4. Obdržíte check-list, pomocí něhož si před každým pohovorem překontrolujete, že jste připraveni na daný konkrétní pohovor a na nic jste nezapomněli.
 5. Celou šablonu vám zašlu i ve Wordu, abyste s ní mohli poté ještě individuálně doma pracovat.

Bonus:

Myšlenky o vás samotných, které si na kurzu seskládáte k sobě, přirozeně posílí Vaše sebevědomí. Budou proto pro Vás odrazovým můstkem nejen pro případnou změnu zaměstnání a zajímavou práci, ale i do dalších oblastí Vašeho života.

 

 

Doprovodné fotky

 • 4t2actvyj2o-velflikova.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.