Workshop: Fotky pro sociální sítě

5z2jxmf6d09u0u5-85153852-10220066103477217-7252374178504900608-o.jpg

Aki Votrubová

Ahoj, jsem Aki, na Naučmese jsem už čtvrtým rokem a mými kurzy prošlo už přes 650 lidí a všem tímto děkuji za krásné recenze! Jsem vášnivá instagramerka a prací s Instagramem se živím. Na svých školeních nabízím trojí Více o lektorovi »

862x6tkczga-snimek1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Chcete mít krásné fotky, abyste podpořili svůj blog, e-shop, instagramový profil nebo web? Potřebujete tvořit atraktivní obrázky produktů vhodné pro sociální sítě, ale nevíte, jak na to? Líbí se vám fotky blogerek a cool e-shopů a říkáte si, kolik to muselo stát práce a peněz? My vás naučíme plno zkratek a triků tak, aby byl výsledek super a focení vás bavilo! Aki Votrubová, markeťačka a fotografka pro vás společně připravila fotografický workshop, na kterém vás provede tvůrčím procesem od A do Z, od výběru pozadí a designových minimalistických propriet až po editaci fotek a práci s feedem. 

FLATLAY • SKLÁDÁNÍ FOTEK DO INSTA-GALERIE  • FOCENÍ A KOMPOZICE  • EDITOVÁNÍ  • PROPRIETY  • DESIGN • PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

Naučte se s námi typy a triky českých i světových blogerek a pochopte, jak se na "blogerské" fotky dívat. Skládání kompozic a práce s props nevyžaduje desítky hodin ani tisíc. Stačí vědět, jak na to, najít zajímavé a nadčasové propriety a dívat se kolem sebe "tak trochu jinýma očima". Naučíme se vše o editování fotek a práci s instagramovou galerií jako s celkem. Najděte svůj vizuální styl a posuňte své fotky o několik úrovní výš!

Co se na kurzu dozvíte?

Jaké různé typy flatlayů a kompozic s produkty se dají fotit?
Jaká jsou pravidla těch nejlepších flatlayů a blogrských fotek?
Kde sehnat propriety, podklady a doplňky na focení a jak je kombinovat?
Jak skvělý flatlay či beauty záběr vyfotit?

DETAILNĚJI O KURZU

Na začátku kurzu se v teoretickém úvodu podíváme na to, jaké různé typy flatlayů se dají fotit. Zjistíte, jaké (nejen) flatlay tvůrce sledovat a kde se inspirovat, jak na pravidelné topshoty i na to, jak poskládat ten nejhezčí "kreativní bordýlek". Řekneme si, jak docílit toho, aby byla fotka dokonalá a zároveň přirozená, jak pracovat se světlem a jak se dají sehnat ty nejkrásnější podkladové materiály a nadčasové fotogenické propriety, které dají unikátní ráz vašim fotkám.


Úvod: proč je dobrý obsah tak důležitý + Instagram & Facebook algoritmus
Barevnost profilu a plánování feedu
Propriety - jak, kde, co, za kolik?
SKLÁDÁNÍ FLATLAYS a dalších produktových kompozic
Společné editování fotek 

 

 
 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?