Webkoučing: Chci své první stránky!

7439460-pavel-ovesny-800-ctverec.jpg

Pavel Ovesný

Baví mě život na volné noze, pro který se snažím nadchnout i ostatní. Proto vzniknul můj první kurz Punkové podnikání, kde s dalšími freelancery i těmi, kteří to chtějí teprve zkusit, sdílíme... Více o lektorovi »

20150126-193528-ilustracni-small.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Řekněme si to na rovinu: dnes je možné udělat obstojný web na šabloně zdarma, pomocí služeb typu Webnode nebo si třeba ochočit populární Wordpress. Zvládnete to často sami nebo pomůže známý. Dobrý web ale není jenom o technickém řešení. Není jen o tom "Jak?".

Je o pochopení. Je o hodnotném obsahu. Jasném sdělení. Je o "Proč?". To je zkušenost, kterou vám dobrý webař dokáže předat a o kterou budete jako samouci nejspíš ochuzeni. Na fakt, jestli web naplní očekávání, to však může mít vliv zcela zásadní. Může to znamenat spoustu investované energie špatným směrem. A rozčarování.

A právě proto je tu tento seminář / moderovaná beseda. Budeme pokládat otázky typu "Proč potřebujete web?" nebo "Co mají návštěvníci na webu udělat?". Budeme se navzájem obohacovat novými pohledy. Prokládat to budeme komentovanými ukázkami typických záludností i dobrých řešení a stručným průlet světů online marketingu, webové analytiky nebo obsahové strategie.

Pro koho je seminář určený?
Pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí s tvorbou webu oslovit profíka (ten by vám totiž podobné otázky klást měl). Pro ty, kteří chápou, že web není jen grafický vzhled. Pro ty, kteří jsou ochotní své myšlenky a nápady sdílet s ostatními.  

Co si odnesete?
Jasnější představu, co moderní web obnáší a pro koho jej děláte. Další materiály pro inspiraci a k domácímu studování.

Co probírat nebudeme?
Vlastní technické řešení webu. Nebudeme řešit, jak a pomocí jakého nástroje či programovacícho jazyka jej postavit.

Doprovodné fotky

  • 20150126-193527-prvniweb_ilufoto.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.