Víkendový workshop - Radikální upřímnost

1yh8n8ix21h-sebastian-james-oblicej-ctverec.jpg

Sebastian James

Jsem psycholog a psychoterapeut působící v privátní i korporátní sféře. Věnuji se individuální terapii, partnerské terapii a seberozvojovým workshopům. V životě, stejně jako ve svém povolání, považuji za nejdůležitější Více o lektorovi »

7242330-honestysign.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

O víkendu 7. - 8. května se uskuteční již 6. dvoudenní workshop Radikální Upřímnosti v ČR.

Workshop probíhá ve skupině maximálně 14 lidí. Ti spolu hned na začátku uzavřou několik dohod týkajících se maximální možné upřímnosti a vzájemné podpory. Vznikne tak prostředí, ve kterém mohou členové skupiny experimentovat se skutečně upřímnou komunikací a vztahy bez potřeby přetvářky či tajemství. Účastníci si pak během dvou dnů mohou sami vyhodnotit, nakolik je taková komunikace osvobozující a uzdravující pro jejich vztahy. Odhození masek zároveň pomáhá proniknout hlouběji v práci na vlastních individuálních tématech.

V rámci workshopu se pracuje skupinově, ve dvojicích i individuálně. Tyto prožitky a zkušenosti podporují účastníky v autenticitě nejen směrem k sobě, ale také k ostatním lidem v jejich každodenním životě. Zároveň se prakticky věnujeme tématům, která často stojí v cestě našemu lidskému rozvoji. Nejčastěji to je potlačování emocí, stud, strach z konfliktů, jejich neefektivní řešení (pasivní agrese, obviňování, naschvály, mlčení) a ztráta kontaktu s tělesným prožíváním.

Celý workshop je praktický. Nejedná se o přednášku ani povrchní nácvik komunikačních technik, ale o intenzivní práci jejímž cílem je dlouhodobý pozitivní efekt na život, ať už se jedná o zkvalitnění mezilidské komunikace, navrácení větší blízkosti ve vztazích či znatelný úbytek stresu.

Pokud Vás zajímá víc, rozhovor o radikální upřímnosti si můžete přečíst zde: http://magazin.maitrea.cz/proc-byt-radikalne-uprimny/

Cena za workshop je 3500 Kč. Maximální počet účastníků je 14 lidí. Akce je dvoudenní.

------------------------------------------------
1) Radikální upřímnost vychází z třicetileté práce amerického psychologa a psychoterapeuta Dr. Brada Blantona (www.radicalhonesty.com), jehož jsem přímým žákem.
2) Radikální upřímnost má hluboké základy v psychoterapii, konkrétně v humanistickém, prožitkovém a psychosomatickém směru nazývaným Gestalt.
3) Více o mně a workshopu na www.radikalniuprimnost.cz

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?