Vánoční lettering

9i8nkos11mxs0af-ja-portret.jpg

Kamila Kábová

Pěkný den, jmenuji se Kamila a učím lidi hezky psát.  O vlnu nadšené kreativity se dělím na workshopech krasopisu. Chci povzbudit všechny, kdo si o sobě myslí, že jsou nekreativní a bez talentu, že i oni dokážou hezky Více o lektorovi »

21latoe16bq-dsc-0122.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Lekce faux "falešné" kaligrafie
Budete psát linerem do cvičných listů. Zjistíte, co je to falešná kaligrafie a osvojíte si její principy. Vše jednoduše a přehledně. Liner si s sebou odnesete pro další trénování.
 
Tvorba vánočního přání
Vytvoříte vánoční přání, u kterého použijete techniku psaní do tvaru. Motiv je jednoduchý na vytvoření a efekt je zaručený. Přání uložíte do připravené obálky.
 
Kresba květiny vánoční hvězda
Ikdyž si možná myslíte, že to nezvládnete, dokážu vám, že i vy nakreslíte efektní vánoční hvězdu. Použijete liner a papír. Výsledné dílko můžete použít jako vánoční dekoraci.
 
Popis vánočních jmenovek
Nadepíšete si 9 jmenovek na dárky a prakticky tak uplatníte své znalosti falešné kaligrafie. Tentokrát to bude dárkům slušet :)
 
Kresba na dárkovou papírovou tašku
Všechny své výtvory si odnesete v papírové dárkové tašce, kterou si můžete pokreslit jednoduchým vánočním motivem podle předlohy.
 
Setkání u svařáku (i nealko)
Setkáte se stejně naladěnými lidmi, kteří chtějí tvořit, odpočinout si od spěchu předvánočních dní a věnovat si chvilku pro sebe. Zasloužíte si to :).

Více informací o workshopu najdete na tomto odkazu.

Těším se na společné setkání

Kamila

Doprovodné fotky

  • 8zckpmu7bby-dsc-0143.jpg
  • 494tzuyxxf2-img-5408.jpg
  • 3e1cwtee8r2-img-5415.jpg
  • 8stlqscaxr5-img-5417.jpg
  • 3ccq3w9jp9u-img-5420.jpg
  • 12r11sy85zz-img-5425.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?