Udržitelná móda pro návrháře

5gmldmkscj0-kam.jpg

Kamila Boudová

Všechny moc zdravím,  jmenuji se Kamila, žiju v Paříži a celá má profesní kariéra i studia se točí kolem módního průmyslu a jeho budoucosti. Módní průmysl je druhý nejšpinavější na světě a má mise je přisět k jeho změně. Více o lektorovi »

20150419-192352-event-photo-5.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víte, že designér může ovlivnit 80% environemnálního dopadu produktu? 

Proto FASHION BUSINESS WORKSHOP připravil speciální session o udržitelnosti pro návrháře. 

Všichni módu milujeme, ale systém, kterým se dnes oblečení vyrábí a dostává do našich šatníků nás příliš nemiluje. Módní průmysl dnes přispívá velkou měrou k nejzávažnějším problémům, jako je znečišťování pitné vody, zvyšující se hladina skleníkových plynů, odlesňování a rozšiřování pouští.

To vše samozřejmě vede k vymírání ohrožených druhů zvířat, které přicházejí o své přirozené prostředí. Navíc je výroba oblečení masově zajišťována ve sweatshopech. Porušování základních lidských práv a udržování milionů lidí pod hranicí chudoby. To je realita módního průmyslu. 

Téma dlouhodobé udržitelnosti je v módním průmyslu velmi aktuální a mnoho profesionálů a značek se jím seriózně zabývá. Aktuální je i pro spotřebitele, designéry, budoucí profesionály a média. Proto přichází The 'S' Fashion Workshop, tentokrát zaměřený na design. 

Co můžete od workshopu čekat? 

  • Teorii, která vám dá holistické vysvětlení situace. 
  • Praktická řešení pro vaši tvorbu. 
  • Návod na to, jak vytvořit svět, ve kterém neexistuje odpad. 
  • Kontakt s lidmi, kteří mají stejné vášně a záliby, jako vy. 


Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?